1 (edytowany przez zibi 01.11.2023 09:47:20)

Temat: Wieczny problem z LPG...

Dzień dobry wszystkim.
Mam wieczny problem z LPG..
Błędy typy za uboga dawka,  błąd ESP z utrata komunikacji, gaśnięcie , falowanie obrotów, albo poszarpywanie...
Już byłem u tyłu gazownikow że szkoda gadać,, mapy ustawiane wielokrotnie, wymieniłem sterownik na używkę parownik nowy, wtryskiwacze i czujnik ciśnienia także...  ale wieczne błędy w ECU tylko w LPG  .....

Na benzynie mogę zrobić kilka tysięcy rezultat? Zero błędów , a w gazie wystarczy że odpalę to już czasem ma błąd a że reguły po 30 km ....
Instalacja Agis Acon m210..  auto ford focus cmax 1.8 125km 2006r


Teraz pytanie chce wywalić Agis bo to porażka , co polecacie do tego auta?
Mam instalacje z mojego auta Audi które niestety ... Tam jest stag 4 plus, nie nowa instalacja ale chyba i tak będzie lepsza niż to co jest.?.?
Jeśli nie stag 4 plus to co polecacie? Lub kto zna warsztat gdzieś w miejscowości Włocławek/ Toruń?

Ps. Wczoraj jechałem 400km i mówię , jak ładnie działa, a potem patrzę pół baku paliwa i spada ;-)  centralka pokazywała że w gazie jedzie a jechał w benzynie hehe, podłączyłem łapka i wtrysków gazu nie widział rl, szybki reset i znowu jeździ ale ch... w LPG z bledami

2

Odp: Wieczny problem z LPG...

Hej, czytając twój opis to chyba skłaniałbym się ku zdemontowaniu Agisa. Pytanie jak został przeprowadzony montaż, ustawienia parametrów swoją drogą...