1

Odp: celica gti sekwencja się odłancza

Nidz nie wjemy o tfojim ałcie. Ani nie znamy pojemności motoró, ani typó instalaci. Jak Ci tó pomudz?
Poczebne som wszelkje szczeguły.

Z powarzaniem
Sebastjan

2

Odp: celica gti sekwencja się odłancza

Ludzie, opamiętajcie się.... :roll:

3

Odp: celica gti sekwencja się odłancza

czesio napisał/a:

Ludzie, opamiętajcie się.... :roll:


a czemó?  lol

to nie jest objaw horoby, tylko niehlujstfa.
Jak koleś ma problem dysgraficzny i jest go śfiadom, to nieh pisze w edytoże tekstuf, ktury ma modół sprawdzania błenduf. Zaniehanie tego śfiatczy o normalnym olewactfie.

4

Odp: celica gti sekwencja się odłancza

@Sebastianie, jest pewna choroba, która objawia się w taki sposób, więc nie należy się z tego wyśmiewać
Jesteśmy tu, żeby pomagać.
Proszę o wyrozumiałość.
@Wieczny887- słownictwo

5

Odp: celica gti sekwencja się odłancza

Wieczny, nie toleruję folgowania takim "objawom choroby". Jakbyś miał grzybicę stóp, to też kazałbyś wąchać śmierdzące szwaje wszystkim ludziom w tramwaju, czy robiłbyś coś w kierunku żeby nie capiło?

Jak zaczniesz pisać poprawnie (użyjesz modułu korekcji pisowni) - możesz liczyć na moją pomoc.

6

Odp: celica gti sekwencja się odłancza

No Sebastianie popisałeś się fiu fiu wink

7

Odp: celica gti sekwencja się odłancza

ARG-BRC napisał/a:

No Sebastianie popisałeś się fiu fiu wink


Nie mam powodu cackać się z kimś, kto swoim niechlujstwem daje dowody braku szcunku do ludzi, którzy będą go czytać. A Twoje zdanie na ten temat niewiele mnie wzrusza.

8

Odp: celica gti sekwencja się odłancza

oktan napisał/a:

Gratulacje coraz lepiej. A może użyjmy trochę kultury i wróćmy do odrobinę bardziej fachowych porad :?:


Zapodawaj big_smile

9

Odp: celica gti sekwencja się odłancza

Panowie, trzymajcie na wodzy emocje, forum jest po to aby pomagać, @Sebastianie nie bądź złośliwy, każdy pisze tak jak został nauczony, chyba że wchodzi w grę w/w choroba...ok?
skupmy się na kwestii pomocy w rozwiązaniu problemu.
pozdrawiam

10

Odp: celica gti sekwencja się odłancza

No to dawaj!
Pod Twoim nickiem jest napisane "autorytet". Czekamy.

11

Odp: celica gti sekwencja się odłancza

@Sebastianie, przystopuj trochę...  :evil:

12

Odp: celica gti sekwencja się odłancza

oktan napisał/a:

@SebastianS jesteś wyjątkowym pieniaczem. Obrzucanie innych wyzwiskami ponieważ mają problem z ortografią i gramatyką nie należy do dobrego wychowania. Może ty ze względu na swoje wykształcenie nie słyszałeś nigdy o pojęciu "dysleksja". Problem dotyczył konkretnego zachowania się silnika, niestety prawdopodobnie przez Twój atak nie dowiemy się wielu szczegółów które byłyby niezbędne aby w tym problemie pomóc 8)


To, co widzimy jest objawem dysgrafii, nie dysleksji. Dysgrafik jest świadom swojej przypadłości (nader często ludzie dotknięci tym problemem są ponadprzeciętnie inteligentni) i powinien mając tą świadomość unikać częstowania innych efektami swojego kłopotu. Juz pisałem wyżej - tak samo, jak nie żytczyłbym sobie, żeby ktoś strzepywał na mnie łupież w autobusie, albo zatruwał śmierdzącymi nogami atmosferę w kinie - tak samo nie życzę sobie przebijania się przez gąszcz ortosów, których robienia autor postu jest świadom - i które może wyeliminować za pomocą pierwszego lepszego edytora z korektą pisowni - w tym nawet przeglądarek internetowych z takim modułem.

To po pierwsze.

Po drugie - skoro nawołujesz do merytorycznego odpowiadania na poruszone problemy - daj dobry przykład i zacznij. Obiecuję się włączyć zaraz po Tobie, licząc że moja postawa nie zostanie odebrana, jako pieniacka smile

13

Odp: celica gti sekwencja się odłancza

@Sebastianie... proszę o spuszczenie z tonu. :evil: