1

Odp: Nissan Maxima A33 3.0 V6 (200KM) 2001r.

Re: Nissan Maxima A33 3.0 V6 (200KM) 2001r.

Gruzin87 napisał/a:

Witam, czy ktos moglby doradzic jaka instalacje gazowa do mojego auta? Maxima posiada automatyczna skrzynie biegow, jesli to ma znaczenie. Slabo sie znam na instalacjach, a czytajac opinie, mam juz metlik w glowie. Zalezy mi zeby jak najmniej stracic na osiagach, no i chcialbym sie zmiescic w 4000zl. Z gory dziekuje za podpowiedzi.
P.S. Jestem z Olsztyna, wiec jakby ktos podpowiedzal jakis dobry zaklad montujacy gaz w okolicy, bylbym rowniez bardzo wdzieczny.


Zgłoś się do Białegostoku, do firmy AC Autogaz. Tam Ci założą doskonałą instalację w sensownych pieniądzach. Tylko pamiętaj - nie daj sobie założyć wtrysków Valtek/Rail/GIAC. Proś o Magic Jety lub Matrixy (te ostatnie, jak Cię stać, są nietanie.)

2

Odp: Nissan Maxima A33 3.0 V6 (200KM) 2001r.

Raczej nie, wg mnie będzie ładnie "dogrzana" przez blok silnika.

3

Odp: Nissan Maxima A33 3.0 V6 (200KM) 2001r.

Polecam świecę platynową NGK nr 5555, przerwę zmień na 1,1mm, droga ale dobra.

4

Odp: Nissan Maxima A33 3.0 V6 (200KM) 2001r.

Chyba na Twoim miejcu zostałbym przy NGK

5

Odp: Nissan Maxima A33 3.0 V6 (200KM) 2001r.

A mówiłem: montuj Staga. Teraz bierz za jaja swojego gazownika i niech ćwiczy BRC, aż zmoże problem, albo się podda...

6

Odp: Nissan Maxima A33 3.0 V6 (200KM) 2001r.

BRC jest marką obecną na świecie długie lata w tej branży - trudno oczekiwać, że na rynkach światowych od strzału nastąpi odejście od starych wyjadaczy i natychmiastowe przejście na sprzęt młodszej konkurencji, mimo że ich dawno wyprzedziła. Są ważne kontrakty, jest zasób finansowy na skuteczne lobbowanie... Nie od razu Kraków zbudowano, ale proponuję przyglądać się zjawiskom na tym polu w perspektywie najbliższych kilku lat...