1

Odp: Witam. Chrysler Voyager 3,3 2002 rok..jaka instalacja?

Stag spełni swoje zadanie lepiej niż BRC, o ile współpracować będzie z odpowiednim zestawem podzespołów. Doskonale sprawdzą się wtryskiwacze Magic Jet, reduktor Scorpion ST lub Magic III Evo.
Niepokoi mnie proponowana cena zestawu na Stagu - oznaczać może badziewne wtryski (zapewne systemu valtek) i byle jaki reduktor - niech zgadnę - pewnie KME silver, Zavoli Zeta albo Tomasetto Artic - pierwszy i trzeci nic nie warte, drugi niezbyt przeze mnie lubiany za przerosty ciśnenia po cutoffie, pogarszającą się z wiekiem wydajność ciśnieniową, popuszczający czasem zawór bezpieczeństwa...

Butla wchodzi na pewno 650x220, może być w wersji pełnej, by więcej wchodziło. Wyższa dla mnie jest ryzykowna. Uwaga na fakt, że montuje się ją nie do końca poziomo - ma to znaczenie dla stopnia napełniania i stopnia wykorzystania gazu z butli.

Co do miejsca montażu - skontaktuj się z Jarkiem Nowotczyńskim z Mławy. Też w miare niedaleko, a Jarek to profesjonalista. Polecam!

2

Odp: Witam. Chrysler Voyager 3,3 2002 rok..jaka instalacja?

I jak dla mnie to różnica między BRC a STAG"iem wynosi 900zł a nie 1800...

3

Odp: Witam. Chrysler Voyager 3,3 2002 rok..jaka instalacja?

To zależy też kto ile chce zarobić... nie zawsze z ceną idzie jakość...

4

Odp: Witam. Chrysler Voyager 3,3 2002 rok..jaka instalacja?

2800 za premium na Magicu III i magic jetach, na 6 garów, z butlą podwieszaną pod autem??  :shock:

Już się boję.

Weź to skonsultuj z Jarkiem, jak radziłem. Za taką cenę to nawet bym się nie ruszył maski otworzyć w tym aucie - to MUSI być paździerz.

5

Odp: Witam. Chrysler Voyager 3,3 2002 rok..jaka instalacja?

Montuj, chłopie, za 2800, czy 2650. Szybko odszukasz kogoś, by to poprawił.

6

Odp: Witam. Chrysler Voyager 3,3 2002 rok..jaka instalacja?

elbinger napisał/a:
SebastianS napisał/a:

Montuj, chłopie, za 2800, czy 2650. Szybko odszukasz kogoś, by to poprawił.

takie rady to zatrzymaj dla siebie
Twoja osoba mnie wybitnie zniecheca do tego forum


Polecić ci psychologa, który pomoże ci się uporać ze złymi emocjami?  lol
Jesteśmy w wolnym kraju, każdy robi to, co chce zrobić ze swoimi pieniędzmi. Takich instalacji, założonych za tani pieniądz, widuję tygodniowo kilka, bo tyle osób mniej więcej w każdy tydzień zjawia się u mnie, szukając pomocy - bo im instalacja nie działa. To jest doświadczenie, którego ty nie masz, bo i skąd miałbyś mieć. Chcesz, to sobie moje rady weź do serca, nie chcesz - to nie - wydawać się może, że skoro pytasz na forum, oczekujesz zajęcia stanowiska. Moje jest takie, jak powyżej i niekoniecznie musi ci się podobać - różnica między nami jest taka, że ty oczekiwałeś zdania fachowców, ja nie oczekuję komentarza do swojej opinii. Jak ci się nie podoba, to postąp inaczej - nie moje pieniądze, nie moje nerwy, ja tam lubię poprawiać po druciarzach, kupa śmiechu często jest.

Bez odbioru.

7

Odp: Witam. Chrysler Voyager 3,3 2002 rok..jaka instalacja?

elbinger nie denerwuj się to cały sebastian, powie ci że białe jest czarne i musisz mu uwierzyć smile
A tak na poważnie, ja osobiście przerobiłem masę takich samochodów jak twój i śmiało mogę ci polecić Sequenta Plug & Driva będziesz zadowolony z tej instalacji. Jak chcesz wyślę Ci parę fotek jak to robimy w tych modelach.
Powiedz mi jaki masz mogel Stow n Go czy podstawa ??