1

Odp: Słaby na niskich obrotach na LPG

Przenoszę do odpowiedniego działu.

2

Odp: Słaby na niskich obrotach na LPG

labedzkim napisał/a:

Witam,
jako świeży użytkownik instalacji LPG chciałbym zapytać o to, o jakich zabiegach serwisowych powinienem pamiętać oraz jakie są przeciętne koszty tych czynności. Wczoraj odwiedziłem warsztat znaleziony w Internecie i mam wrażenie, że mocno "przepłaciłem".

Za zlikwidowanie nieszczelności w dozatorze i "regulację" instalacji zapłaciłem 130zł. To dość dużo jak na 45 minut pracy biorąc pod uwagę, iż po "regulacji" samochód gasł na skrzyżowaniach, skutkiem czego jazda na gazie stała się niemożliwa.

Dziś pojawiłem się ponownie w celu przywrócenia starych ustawień. Udało się, tylko, że to ja musiałem "fachowcowi" przypomnieć, co zmieniał i na jakie wartości ma to teraz ustawić. Niekompetencję tego "specjalisty" dostrzegałem już na jego twarzy :-) Sprawiał wrażenie, jakby aplikację diagnostyczną widział po raz pierwszy. Tłumaczył, że "te instalacje" są trudne w regulacji :-)

Na regulację zdecydowałem się ze względu na problem małej mocy poruszony w [URL=http://www.gazeo.pl/forum_lpg_cng/viewtopic.php?t=925]osobnym wątku[/URL].

Będę wdzięczny za komentarze.

pozdrawiam,
Łabędź