REKLAMA
LPG
16.09.2013

Flashlube - trzy razy to już sztuka

REKLAMA

Dobre produkty dostają nagrody – ta uniwersalna prawda dotyczy każdej branży. A co można powiedzieć o produkcie, który tę samą nagrodę (i jeszcze wiele innych w międzyczasie) zdobywa przez trzy lata z rzędu? Valve Saver Fluid firmy Flashlube dokonał takiego wyczynu, zgarniając statuetki INPRO podczas GasShow w latach 2011, 2012 i 2013.
REKLAMA
Valve Saver Fluid marki Flashlube ze statuetką INPRO 2013fot. FlashlubeValve Saver Fluid marki Flashlube ze statuetką INPRO 2013 - już trzecią do kolekcji!

Wszystkie nagrody przypadły chroniącemu zawory i gniazda zaworowe produktowi Valve Saver Fluid w kategorii Najlepszy Dodatek do LPG. To wciąż ta sama formuła, którą w 1979 r. opracował Wolfgang Kluenner – niemiecki inżynier osiadły w Australii, który poświęcił lata pracy i badań na rozwiązanie kwestii recesji gniazd zaworowych w silnikach benzynowych i zasilanych autogazem. Autor pilnie strzeżonej formuły chroniącej miliony silników na całym świecie dziś już odpoczywa na zasłużonej emeryturze, ale – jak sam mówi – świadomość szerokiego wykorzystania jego wynalazku napawa go dumą.

Do „seryjnych” zwycięstw płynu Valve Saver Fluid przyczynił się na pewno fakt, że jest to jedyny na rynku nietoksyczny środek tego typu. Podkreśla to przezroczysta butelka dozownika, przez którą zawartość widać jak na dłoni, w przeciwieństwie do nieprzejrzystych (kojarzących się z cieczami toksycznymi) pojemników wielu podobnych produktów. Płyn marki Flashlube jest bezpieczny nie tylko dla użytkowników, ale także – być może przede wszystkim – dla środowiska, nie powodując emisji szkodliwych związków. Potwierdza to certyfikat TÜV – pierwszy uzyskany przez lubryfikator w teście drogowym.

To wspaniałe, że branża LPG docenia nasze wieloletnie doświadczenia i osiągnięcia. Rozpoznawalność naszego produktu przekłada się na bezpieczeństwo konwersji zasilania silników i wspomaga zaufanie opinii publicznej do technologii LPG. Wierzymy w jej dalszy rozwój.

Martijn Solleveld, szef marketingu Flashlube w Europie

Czy dobre produkty bronią się same i nie potrzebują nagród ani reklamy? Może, ale bycie docenionym – tym bardziej wielokrotnie – jeszcze nikomu nie zaszkodziło. W tym przypadku zaś prestiżowe statuetki INPRO mogą się nagrodzonej nimi firmie przysłużyć szczególnie, bowiem lubryfikatory są na naszym rynku wciąż postrzegane jako tajemnicze środki, które nie do końca wiadomo, co robią w silniku poza poprawianiem samopoczucia kierowcy. Już wkrótce pokażemy zaś – na podstawie wyników rzetelnych badań przeprowadzonych przez Flashlube – jakie rzeczywiście jest ich działanie.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski, Flashlube
źródło: Flashlubegazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.