15.09.2015
Jaką instalację LPG wybrać?

Opel Astra (2009), 1.4 90 KM (66 kW)


Uwagi pytającego:

Witam. Proszę o poradę jaką instalację wybrać do tego samochodu na ten czas. Nie znam się a muszę pojeździć jeszcze kilka ładnych lat nim a paliwo boli. Planowane uzbieranie pieniędzy to kwota do 3.000zł. przebieg 78.000 Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Praktyk:

Pytanie o możliwość zamontowania instalacji LPG do takiego silnika pojawiło się już w dziale Praktyk radzi. Oto link do odpowiedzi.

Jaką instalację LPG wybrać? Opel Astra (2004), 1.4 90 KM (66 kW)

Co do szczegółów pytania to kwota 3 tys. zł z powodzeniem wystarczy na montaż instalacji gazowej IV generacji. V generacja to koszt około 2-krotnie wyższy.

Można zamontować instalację sekwencyjną polskiej produkcji. Będzie pewnie nieco tańsza, dzięki czemu można zastosować nieco lepsze (droższe) wtryskiwacze, choć ten silnik będzie pracował poprawnie także na standardowych wtryskiwaczach LPG. Trzeba więc zdecydować czy inwestujemy w instalację markową czy stosujemy rozwiązanie budżetowe, co nie oznacza gorsze.

Do tego samochodu pasują instalacje:
AGIS, BRC, Elpigaz, EuropeGas, KING, KME, LANDI RENZO, Lovato, LPGTECH, Optima, Prins, STAG, Tartarini, Vialle, Zavoli, Zenit Direct.Ekologiczne oszczędzanie dzięki LPG

Ładowanie video...
gazeo.pl 2007-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.