13.12.2011
Jaką instalację LPG wybrać?

Opel Astra G 2009 1,6 twinport

samochód: Opel Astra 2009 r. | 16V | twinport, 101KM
instalacja: Tartarini
typ instalacji: wtrysk gazu, sekwencyjna

Pytanie

Witam, Mam okazję zamontować sekwencję do ww auta marki Tartarini. Czy to jest dobra opcja? Jakiej marki powinny być: reduktor, wtryskiwacze i cóź to takiego ten zestaw lubryfikacji gniazd, czy jest niezbędny? Jaki jest jego koszt i jak z jego awaryjnością. Jak często robić przeglądy i co wymieniać. Słyszałem, że V generacji są nie dopracowane a jaka jest opinia pana do ww samochodu. Jaka ewentualnie instalacja byłaby najlepsza do tego samochodu 4 i 5 generacji i jaki jest ich koszt. Tartarini cena 3 tys. zaproponowano mi. Pozdrawiam

Praktyk:

Do silnika 1.6 Twinport lepszą byłaby instalacja V generacji, ale jedyna godna uwagi na dzień dzisiejszy to instalacja holenderskiej firmy Vialle (dość droga i nie do każdego modelu).
Instalacja Tartarini IV generacji to dobra propozycja, polecam jednak zastosowanie zestawu do lubryfikacji mającego na celu zmniejszenie ryzyka wcześniejszego zużycia gniazd zaworowych. Firma Tartarini posiada własną kompletację poszczególnych elementów i nie ma potrzeby zmieniać poszczególnych komponentów.
Ekologiczne oszczędzanie dzięki LPG

Ładowanie video...
gazeo.pl 2007-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.