04.03.2015
Jaką instalację LPG wybrać?

Toyota Avensis (2010), Combi 1.8 Valvematic 147 KM (108 kW)


Uwagi pytającego:

Jaką generacje gazu można zamontować do tego silnika? Jaki byłby koszt instalacji z górnej półki (jeśli się da IV)? Ile strojeń gazu jest w ramach gwarancji?

Praktyk:

Silnik 1.8 Valvematic (147 KM) to bardzo dobra propozycja pod kątem zastosowania zasilania LPG. Jednostka napędowa Toyoty Avensis może być z powodzeniem zasilana z wykorzystaniem większości oferowanych na rynku instalacji IV generacji (sekwencyjny wtrysk LPG w fazie gazowej) lub systemu V generacji (sekwencyjny wtrysk LPG w fazie ciekłej).

Ceny instalacji są bardzo zróżnicowane, więc trudno podać tutaj konkretne koszty, a pojęcie instalacji z górnej półki także się trochę zmieniło. Poziom oferowanych i produkowanych w Polsce instalacji jest bardzo wyrównany.

Strojenie jest wykonywane w ramach montażu instalacji LPG, po jego wykonaniu i sprawdzane w ramach wymaganych okresowych przeglądów, które są odpłatne.

Do tego samochodu pasują instalacje:
AGIS, BRC, Elpigaz, KME, LANDI RENZO, Lovato, LPGTECH, Optima, Prins, STAG, Tartarini, Vialle, Zavoli, Zenit.Ekologiczne oszczędzanie dzięki LPG

Ładowanie video...
gazeo.pl 2007-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.