02.03.2012
Jaką instalację LPG wybrać?

Wybór instalacji?

samochód: Volkswagen Passat 2000 r. | 8V | 115km
typ instalacji: wtrysk gazu, sekwencyjna

Pytanie

Witam,Mam problem z doborem instalacji, mianowicie zaoferowano mi LOVATO Smart 2000zł, AGC Compakt 1800 zł, Stag 4 plus-- 2100 zł i ewentualnie Brc 2500zł. Ciężko jest mi wybrać bo nie wiem jak te instalacje się sprawują w VW Passacie 2.0L 116 KM. Mało jest informacji na w/w auto z instalacjami gazowymi bardzo proszę o poradę jak się sprawują te instalacje i czy ta najtańsza oznacza najgorszą? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Praktyk:

Ten silnik w VW Pasacie nie jest bardzo wymagający. Wymienione marki: BRC, Lovato, Stag będą bez problemu współpracowały z tym silnikiem. Z instalacją AGC Compakt nie miałem dotychczas osobiście doświadczenia - to nowoczesny system sekwencyjny więc także powinien dobrze współpracować. Wybierając warsztat warto kierować się przede wszystkim jego renomą. To zakład dobiera ostatecznie system i jego kompletacje, montuje, kalibruje i później zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Na cenę składa się wiele składników. Zależy to między innymi od marki, cech technicznych ale także od regionu, warsztatu czy często od aktualnej promocji. Najtańsze nie oznacza często najgorszego jak i najdroższe najlepszego. Dlatego też warto wybrać doświadczony wartsztat, który dobierze konkretną instalację do danego modelu.
Ekologiczne oszczędzanie dzięki LPG

Ładowanie video...
gazeo.pl 2007-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.