REKLAMA
31.12.2012

2013 powodów, żeby świętować!

Nowy Rok to święto czy dzień jak każdy inny? W końcu, co tu świętować? Starzenie? 1 stycznia to jednak dobry pretekst do podsumowań, a więc pokusimy się o małą rekapitulację dokonań gazeo.pl w mijającym, 2012 roku. A działo się, Drodzy Czytelnicy, oj działo...
REKLAMA
Za minutę północ, zaczyna się 2013 rok!fot. iStockNowy rok tuż tuż!

W 2012 roku dokonaliśmy rewolucji w gazeo.pl. A potem drugiej, i kolejnej, i jeszcze jednej na koniec. Całość okrasiliśmy zaś ciekawymi przedsięwzięciami, dzięki którym mamy nadzieję wzmocnić wizerunek autogazu w Polsce. Zaczęło się bowiem od gruntownej odnowy portalu gazeo.pl. Nazwać tę operację odświeżeniem wyglądu strony byłoby grubym niedopowiedzeniem – zmienił się nie tylko layout, ale przede wszystkim struktura, teraz prostsza, bardziej przejrzysta i intuicyjna. Nie zmienił się za to wysoki poziom merytoryczny naszych treści!

W następnej kolejności przeprowadziliśmy głęboki facelifting gazeo.tv, zmieniając także sposób realizacji filmów. Wyszliśmy z ukrycia i stanęliśmy przed kamerą, bardziej bezpośrednio opowiadając o prezentowanych wydarzeniach i samochodach testowych. A jeszcze potem otworzyliśmy się na świat, uruchamiając gazeo.com, czyli międzynarodową, anglojęzyczną wersję portalu gazeo.pl. Jakby tego było mało, rok zakończyliśmy zakrojoną na szeroką skalę inicjatywą Bezpieczne LPG, której wyniki będziemy stopniowo odsłaniać w najbliższym czasie. Czy po tak obfitującym w ważne wydarzenia roku 2012 mamy szansę dokonać czegoś istotnego w nowym, 2013 roku? Oczywiście, bo nigdy nie spoczywamy na laurach, chociaż przebijać za wszelką cenę dotychczasowych osiągnięć też nie zamierzamy. Szczegółów na razie też nie ujawnimy, bo niezmiennie lubimy zaskakiwać.

Sobie życzylibyśmy na 2013 rok, żeby ceny LPG pozostały stabilne w stosunku do cen paliw klasycznych, a branża rozwijała się dynamicznie i oferowała nowe produkty, które przekonają kolejnych kierowców do oszczędzania dzięki autogazowi. Naszym Czytelnikom składamy zaś serdeczne życzenia pomyślności we wszelkich przedsięwzięciach, jakich będą się podejmować w nowym roku – czy to w sferze osobistej, czy zawodowej. Ekonomiści straszą, że gospodarka najgorsze ma dopiero przed sobą, ale niech dla nas będzie to bodziec do wzrostu – nim kierowcy zrezygnują z jazdy własnymi samochodami na rzecz komunikacji publicznej, wielu z nich z pewnością zdecyduje się zredukować wydatki przy pomocy LPG. Wierzymy, że tych gałęzi przemysłu, które pozwalają zatrzymywać pieniądze w kieszeni, kryzys się nie ima. I trzymamy kciuki, by w 2013 roku tak pozostało! Szczęśliwego nowego roku!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.plgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.