REKLAMA
09.09.2013

65. IAA Frankfurt 2013 - święto czas zacząć!

Już 12 września swe podwoje otworzy kolejna edycja jednej z największych europejskich i światowych wystaw samochodowych – frankfurcka IAA. Jako że w naszych czasach aut ekologicznych jest na takich salonach prawie tyle samo, co „zwykłych”, będziemy na miejscu i zdamy obszerną relację z tego wydarzenia.
REKLAMA
Oficjalny plakat 65 Międzynarodowej Wystawy Motoryzacyjnej we Frankfurciefot. IAANajbardziej samochodowa wystawa świata? Bardzo możliwe, ale sprawdzimy to osobiście

IAA to już nie przelewki – największe marki i koncerny nie mają tu stoisk, tylko własne pawilony, a premiery światowe to nie wersje nadwoziowe czy faceliftingi modeli od kilku lat jeżdżących po ulicach, lecz prawdziwe pierwsze odsłony samochodów, których oczy opinii publicznej jeszcze nie widziały. Tylu koni mechanicznych pod jednym dachem nie spotyka się co dzień, a już na pewno zazwyczaj nie są to tak rasowe rumaki. A ponieważ kryzys nękający światową gospodarkę, w tym branżę motoryzacyjną, zdaje się przemijać, frankfurckie targowisko próżności zalśni znów pełnym blaskiem.

My oczywiście skupimy się na modelach napędzanych alternatywnie i ekologicznie – gazowych, hybrydowych i elektrycznych. Jeżeli starczy nam czasu, postaramy się także zarejestrować na zdjęciach, filmach i w pamięci co ważniejsze i ciekawsze premiery aut zasilanych konwencjonalnie, by potem, po powrocie, sukcesywnie wszystko przedstawić i opowiedzieć. Spróbujemy przy tym uchwycić i przekazać atmosferę tego niesamowitego miejsca, w którym blichtr i biznes idą w parze. Śledźcie gazeo.pl, by nie przegapić naszych sprawozdań z samochodowego „wielkiego świata”!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: IAAgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.