REKLAMA
23.03.2017
Informacja producenta

ERC napędza GasShow 2017

Niemiecka firma ERC, producent dodatków do paliw oraz środków ochronnych do silników napędzanych LPG i CNG, jest sponsorem strategicznym targów GasShow 2017. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do promocji nowego produktu.
REKLAMA
ERC MPULSERfot. ERCUkład benzynowy kuleje? MPULSER pomoże!

Producent, znany do tej pory głównie za sprawą gamy środków ochronnych GasLube do układów zaworowych silników pojazdów konwertowanych na napęd gazowy, przedstawi w Warszawie w dniach 7-8 kwietnia 2017 r. zupełnie nowe rozwiązanie o nazwie MPULSER. Stabilizuje on benzynę, czyści układ paliwowy i działa antykorozyjnie, a więc doskonale nadaje się również do samochodów zasilanych LPG i CNG, których silniki używają benzyny okazjonalnie i w małych ilościach, co może prowadzić do starzenia się paliwa w zbiorniku, oddzielania z niego wody i korozji układu paliwowego. Specjalnie dobrane składniki dodatku MPULSER działają czyszcząco i ochronnie, zapobiegając kosztownym naprawom.

Przeprowadzone przez ERC testy dowiodły skuteczności MPULSERa. Środek nie tylko zapobiega korozji i odkładaniu się osadów i zanieczyszczeń, ale również pomaga usuwać istniejące złogi i nagary. Przywraca w ten sposób pełną sprawność rzadko używanym wtryskiwaczom benzynowym i pomaga silnikom o znacznym przebiegu odzyskać pierwotną moc. Jego aplikacja jest banalnie prosta – zawartość jednego opakowania (200 ml) wystarczy dolewać do 50 l paliwa w trakcie co drugiego tankowania. Zaleca się także stosowanie przed planowanymi dłuższymi przerwami w eksploatacji (środek nadaje się też do silników łodzi, maszyn i innych urządzeń silnikowych używanych sezonowo). Po wymieszaniu z benzyną MPULSER przedostaje się do wszystkich części układu paliwowego, utrzymując go w dobrej kondycji.

Więcej na temat tego i innych produktów ERC będzie można dowiedzieć się na stoisku firmy podczas targów GasShow 2017, które zaczynają się już 7 kwietnia 2017 r. w warszawskiej hali EXPO XXI. Nie przegap okazji, by się tam pojawić! gazeo.pl będzie na pewno.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: ERCgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.