REKLAMA
28.11.2016

EuropeGAS i Mimar szkolą w Częstochowie, także online

2 grudnia 2016 r. w Częstochowie z inicjatywy firmy EuropeGAS przy współudziale dystrybutora instalacji LPG, firmy Mimar odbędzie się szkolenie z zasad montażu i kalibracji gazowych układów zasilania.
REKLAMA
Reduktor LPG Premo firmy EuropeGASfot. EuropeGASOprócz podstaw montażu i kalibracji instalacji gazowych na szkoleniu będą prezentowane także komponenty produkowane przez EuropeGAS

Na szkoleniu pod hasłem „Wejdź na wyższy poziom montażu instalacji LPG” będzie można zapoznać się z zasadami montażu instalacji LPG i ich poszczególnych komponentów, oczywiście na przykładzie instalacji gazowych oferowanych przez białostocką firmę EuropeGAS, która wraz ze swym dystrybutorem, firmą Mimar z Węgrowa jest organizatorem szkolenia w Częstochowie.

Prowadzącym będzie Paweł Warcholiński, Specjalista ds. Wsparcia Technicznego i Szkoleń EuropeGAS. Do niego także należy kierować zgłoszenia na szkolenie (pawel.warcholinski@europegas.pl, tel. 660 746 072).

W zgłoszeniu należy podać:

  • Imię i nazwisko osoby zgłaszanej na szkolenie
  • Nazwę i dokładny adres firmy
  • Telefon kontaktowy

Dane te są niezbędne do wystawienia certyfikatu uczestnictwa w szkoleniu.

Dla osób, które tego dnia nie mogą osobiście pojawić się na szkoleniu przygotowano także jego transmisję na żywo przez internet.

By uzyskać dostęp do transmisji należy przesłać w.w. dane na adres kamil.kesler@europegas.pl w tytule wiadomości wpisując „Szkolenie online”. W dniu szkolenia organizator będzie przesyłał unikalny link do transmisji.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 listopada 2016r.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Piotr Złoty
źródło: EuropeGasgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.