REKLAMA
18.11.2016

GAMOS zbiera pierwsze recenzje

Od premiery aplikacji GAMOS, narzędzia do tworzenia wycen instalacji gazowych, nie minęły jeszcze nawet dwa tygodnie, a już są warsztaty, które poprzez nią prowadzą całą swoją korespondencję z klientami. Zbieramy pierwsze opinie.
REKLAMA
Wycena instalacji LPGfot. gazeo.plGAMOS ułatwia pracę warsztatu i pomaga zdobyć zaufanie klienta - wycena wygląda bardzo profesjonalnie

Niezręcznie nam się przechwalać, ale wygląda na to, że na taką pomoc jak GAMOS warsztaty montujące i serwisujące instalacje LPG czekały od zawsze. Szczęśliwie już nie muszą – wystarczy się zarejestrować, skonfigurować aplikację pod kątem własnych preferencji i już można „trzaskać” profesjonalne wyceny dla klientów jedną za drugą. Nieprzekonany? Nam możesz nie wierzyć, dlatego niech wypowiedzą się ci, którzy już spróbowali i sobie chwalą.

GAMOS to naprawdę duże ułatwienie. W porównaniu z mailami, na które musieliśmy odpisywać wcześniej, oszczędzamy sporo czasu – kiedyś na dwa zapytania odpisywaliśmy 10 minut, dziś cztery wyceny przez GAMOS przygotowujemy w 3-4 minuty. Bywają sytuacje, że warto by napisać klientowi coś więcej, niż aplikacja pozwala (w stylu „da się zamontować, ALE...”), niemniej ogólnie jesteśmy zadowoleni. Konfiguracja jest prosta i zajmuje niewiele czasu, a potem od razu można korzystać. Otrzymaliśmy już kilkadziesiąt zapytań, z czego ok. 10% zakończyło się zapisaniem klientów na montaż. O ile klientów dzięki aplikacji nie mamy więcej, skraca się droga od zapytania do faktycznego montażu.

Piotr Oraniec, Fugazi, Kraków

Tego właśnie spodziewaliśmy się po GAMOS-ie – że pozwoli warsztatom oszczędzać czas potrzebny na komunikację z klientami. To oczywiście niejedyna korzyść – kierowcy zainteresowani montażem instalacji gazowej otrzymują odpowiedź znacznie bardziej wyczerpującą i wyglądającą profesjonalnie, z wyszczególnieniem wszystkich części składowych systemu. Gdyby warsztaty miały przygotowywać tak złożone wyceny „odręcznie”, mogłoby nie starczyć im czasu na faktyczną pracę.

Jako użytkownik jestem bardzo zadowolony z tego systemu. Zgłosiliśmy kilka propozycji zmian i poprawek, które – mamy nadzieję – zostaną wprowadzone, by aplikacja działała jeszcze lepiej, ale i tak startuje ona z bardzo wysokiego poziomu. Menu jest przejrzyste i czytelne, wszystko działa szybko i sprawnie. Czasowo nie zyskujemy wiele, bo mieliśmy już dawno opracowane szablony odpowiedzi na zapytania klientów, ale jest sporo wartości dodanych – możliwość porównania różnych kompletacji, symulacja oszczędności i graficzna prezentacja proponowanej instalacji. Na razie więcej otrzymujemy konwencjonalnych wiadomości, ale GAMOS jest jeszcze nowy i z czasem jego udział w liczbie zapytań na pewno wzrośnie. Tak czy inaczej, jest to dla nas cenny kanał dodatkowej komunikacji z klientami.

Piotr Zatchij, właściciel Energy Gaz Polska, Warszawa

Korzysta się z tego świetnie, pomysł bardzo dobry. Każdy warsztat pewnie chętnie by coś po swojemu zmienił albo dodał i ja też, ale ogólnie GAMOS bardzo mi się podoba i pomaga mi w komunikacji z klientami. Jeżeli nawet muszę odmówić montażu, to informacja jest przedstawiona w przyjemnej formie. No i oprawa graficzna wyceny – poprzez zwykłe zapytania mailowe takiego poziomu się nie osiągnie i to jest wielka zaleta aplikacji. A do tego oszczędność mojego czasu na poziomie 50%. Zapytań jest sporo (zwłaszcza jak na listopad) i przybywa, także ja jestem zadowolony.

Robert Kasperski, INSTALGAZ, Autoryzowany Serwis STAG, Gdynia

GAMOS osiąga cele, które przed nim postawiliśmy i to nas bardzo cieszy. Słuchamy sugestii użytkowników i na bieżąco wprowadzamy ulepszenia, także z czasem system stanie się jeszcze bardziej przejrzysty, funkcjonalny i przyjazny. Jeżeli jeszcze nie korzystasz z aplikacji, a chcesz zacząć, napisz do nas, by uzyskać darmowy dostęp testowy. Ułatwisz sobie pracę i zyskasz w oczach potencjalnych klientów!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: informacja własna, wypowiedzi użytkownikówgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.