REKLAMA
Zamknij
Następne zdjęcie
Cała galeria
1 z 9
fot. gazeo.pl / GasShow 2015 - dzień drugi poprzednie następne
06.03.2015

GasShow 2015 - dzień drugi zakończony

GasShow 2015 - dzień drugi zakończony fot. gazeo.pl

Dziś żegnamy się z blisko 130 wystawcami tegorocznych targów GasShow z nadzieją na spotkanie za rok. W najbliższych dniach przyjdzie czas na podsumowania tej największej w branży gazowej imprezy.
REKLAMA

Dokładnie podsumujemy ją także my, lecz już na pierwszy rzut oka widać, że branża, pomimo różnych opinii, ma się całkiem dobrze, a wracające do "normy" ceny benzyny przy zachowaniu niskich cen gazu sprzyjają sektorowi LPG.

Stoisko gazeo.pl na GasShow 2015fot. gazeo.plStoisko gazeo.pl na GasShow 2015

Potwierdzeniem dobrej kondycji branży LPG są zaprezentowane w tym roku nowości. Widać, że firmy bacznie obserwują rynek, reagują na jego potrzeby, dostosowując proponowane rozwiązania do bardzo szybko rozwijającej się techniki.

Z punktu widzenia gazeo.pl targi GasShow są zawsze kopalnią wiedzy. Możliwość spotkania przedstawicieli branży w jednym miejscu zawsze skłania nas do podejmowania najciekawszych tematów, które pojawiają się w środowisku związanym w gazowymi układami zasilania samochodów.

Zatem już w poniedziałek przygotujcie się na oglądanie galerii zdjęć stoisk wszystkich wystawców targów GasShow 2015, a we wtorek rezerwujcie czas na przeczytanie pełnej relacji targowej, w której przedstawimy wszystkie tegoroczne nowości.

Do zobaczenia za rok na targach GasShow 2016.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: Informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.