REKLAMA
12.12.2011

LPG - Wyjątkowa Energia

LPG - Wyjątkowa Energia. Pod takim hasłem odbędzie się na początku marca przyszłego roku, w Warszawie, Międzynarodowa Konferencja LPG organizowana przez Polską Organizację Gazu Płynnego (POGP). Będzie to pierwsze tej rangi wydarzenie w naszym kraju. Głównym celem POGP, jako organizatora Konferencji jest promocja gazu skroplonego LPG w kontekście jego ekologicznych i ekonomicznych zalet.

REKLAMA
fot. gazeo.pl

Przez dwa dni uczestnicy konferencji z całej Europy oraz dalszych, często egzotycznych krajów zajmować się będą nie tylko tematyką proekologiczną, podczas Konferencji odbędą się także spotkania poświęcone analizie rynku LPG na obszarze CEE. Szczególna uwaga poświęcona zostanie również sektorowi autogazu, jako najmocniejszemu sektorowi branży LPG w Polsce. Prelegentami Konferencji będą praktycy branży LPG zarówno z Polski, jak i ze świata.

Warszawską konferencję LPG - Wyjątkowa Energia objęły honorowym patronatem dwie najważniejsze międzynarodowe organizacje gazu płynnego, zrzeszające organizacje regionalne: WLPGA (Światowa Organizacja Gazu Płynnego) oraz AEGPL (Europejska Organizacja Gazu Płynnego). Członkami obu organizacji jest POGP. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż POGP jest jedną z nielicznych organizacji narodowych, jakiej WLPGA przyznało prawo do wykorzystania logotypu międzynarodowego projektu Exceptional Energy jako motywu przewodniego konferencji oraz przetłumaczenia nazwy na język ojczysty.
Konferencja LPG - Wyjątkowa Energia, stanie się także okazją do opublikowania Raportu Rocznego POGP za 2011 rok oraz zorganizowania wystawy dotyczącej projektu Exceptional Energy (Wyjątkowa Energia).

Patronat medialny nad konferencją objęło Gazeo.pl

Konferencja odbędzie się 8-9.03.2012 (czwartek-piątek) w warszawskim hotelu Sheraton.

Więcej informacji na stronie konferencji.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Wojciech Mackiewicz
źródło: POGPgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.