REKLAMA
05.08.2013

Master Truck pojechał w świat

Coroczny zlot tuningowanych ciężarówek Master Truck to impreza tradycyjnie już popularna – tegoroczną edycję odwiedziło ponad 50 tys. osób. Tegoroczne wydanie objęło jednak zasięgiem cały świat, a przynajmniej tę jego część, do której dociera newsletter WLPGA.
REKLAMA
Fragment listy wiadomości newslettera WLPGA Autogas Updatesfot. WLPGACiężarowe Volvo na liście wiadomości newslettera WLPGA? To nie przypadek - to nasza relacja ze zlotu Master Truck!

Inny by się chwalił, my tylko powiemy: nasza relacja ze zlotu Master Truck 2013 trafiła – po uprzednim przetłumaczeniu na język angielski – do wysyłanego kilka razy w roku (w nieregularnych odstępach czasu) newslettera WLPGA Autogas Updates. Informacja gazeo.pl znalazła się na trzecim miejscu w tym prestiżowym dla branży LPG biuletynie, wyprzedzając wiadomości z tak ważnych rynków autogazu jak Turcja czy Korea Południowa. W ten sposób możemy pokazać, że polski sektor autogazu nie zasypia gruszek w popiele i aktywnie działa na rzecz dalszej popularyzacji gazu skroplonego jako paliwa samochodowego, nie tylko dla aut osobowych.

Master Truck to już od kilku lat wydarzenie, poprzez które gazeo.pl promuje szersze wykorzystanie LPG. W tym roku – choć zlot nastawiony jest przede wszystkim na ciężarówki – nie skupialiśmy się wyłącznie na systemach gazowo-dieslowskich do pojazdów użytkowych (choć i takich nie brakowało), ale przedstawialiśmy autogaz jako paliwo uniwersalne, nadające się niemal do wszystkiego, co ma koła i porusza się za sprawą silnika spalinowego. Za rok największy w Polsce „spęd” niecodziennych ciężarówek odbędzie się już po raz 10. i powiedzmy tylko, że będzie to jeszcze bardziej wyjątkowa okazja do pokazania szerokiemu gronu zwiedzających LPG od interesującej strony...


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: WLPGA, informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.