REKLAMA
12.04.2010

Międzynarodowe Targi Stacja Paliw 2010 - po raz 17

Targi „Stacja Paliw” to cykliczna wystawa, na której nieprzerwanie od 1993 roku prezentowane są nowatorskie pomysły, produkty, technologie opracowane dla stacji paliw oraz najciekawsze rozwiązania infrastruktury przystacyjnej i usług.
REKLAMA

„Stacja Paliw, to również miejsce prezentacji produktów z zakresu transportu i logistyki.
Nadążając za prężnie rozwijającym się rynkiem, na targach zagościły firmy zajmujące się CNG czy biopaliwami. rozszerzały swoja ofertę na branże.

Dotychczasowe edycje wystawy skupiały uwagę na następujących tematach: stacja paliw oraz sklep, bar, hotel, myjnia, i warsztat, samochody ciężarowe i firmy spedycyjne, jakość paliw oraz LPG, CNG i biopaliwa. W roku 2009 formuła targów rozszerzona została o problematykę ekologiczną oraz paliwa i energię ze źródeł odnawialnych.

Targi organizowane przez Polską Izbą Paliw Płynnych to dla wielu przedsiębiorców możliwość wykorzystania koniunktury na wybrane produkty czy usługi. Ponadto, z racji rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości, ludzie poszukują pomysłów na otworzenie i prowadzenie działalności gospodarczych niekoniecznie związanych z branżą, w której obecnie operują. Targi "Stacja Paliw" 2010 są znakomitym miejscem do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i poznania najnowocześniejszych nowinek technologicznych.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Wojciech Mackiewiczgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.