REKLAMA
04.08.2014

Newsletter gazeo.pl - 300 razy na bieżąco

Upływ czasu trudno zauważyć z dnia na dzień czy z tygodnia na tydzień, ale pewne wydarzenia uświadamiają nam w najmniej oczekiwanych momentach, że jednak nie stoimy w miejscu. Mogą to być 18. urodziny dziecka, 40. urodziny lub... 300. wydanie newslettera gazeo.pl!
REKLAMA
Newsletter gazeo.pl nr 1fot. gazeo.plTak wyglądał newsletter gazeo.pl 299 wydań temu. Aż się łezka w oku kręci

Wszystko zaczęło się 22 września 2008 r. (kronikarze dziejów portalu nie są pewni, ale na to wskazuje odnaleziona w archiwach data), kiedy młode jeszcze wówczas gazeo.pl wysłało w świat swój pierwszy biuletyn informacyjny. To było od razu uderzenie z wysokiego C – newsletter zawierał 14 wiadomości, w tym informacje o BMW serii 7 z silnikiem spalinowym przystosowanym do spalania wodoru, benzynie uzyskiwanej metodą recyklingu z tworzyw sztucznych oraz samochodzie... na wodę!

Po sześciu latach samochody nadal nie jeżdżą na wodę, a najtańszym zamiennikiem benzyny pozostaje LPG. Idziemy o zakład, że tak będzie nie tylko przez kolejnych 300 wydań naszego biuletynu, ale i przez 3000. A potem? A potem jeszcze dłużej. Tymczasem dziękujemy wszystkim naszym subskrybentom i serdecznie zapraszamy kolejnych czytelników do zapisywania się – z nami zawsze będziesz na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w świecie paliw alternatywnych i ekologicznych źródeł energii dla samochodów, którymi jeździmy dziś i będziemy jeździć w przyszłości. Zaczynamy odliczanie do kolejnych jubileuszowych edycji!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.