REKLAMA
07.03.2011

Od piątku Targi GasShow 2011!

Targi GasShow 2011 zbliżają się wielkimi krokami. Już w piątek rozpocznie się w Warszawie święto branży LPG/CNG/LNG. GasShow 2011 to jedyna impreza targowa w Polsce poświęcona w całości instalacjom autogazu. Najnowsze systemy wtrysku gazu, dedykowane do samochodów popularnych i luksusowych, a także tych napędzanych silnikami z wtryskiem bezpośrednim, gazodiesle, przykładowe montaże - wszystko to będzie można obejrzeć na ponad 3,5 tys m² powierzchni wystawienniczej, zapełnionej ofertą osiemdziesięciu firm z kraju i z zagranicy.

REKLAMA
fot. gazeo.pl


Nie zabraknie także elementów instalacji gazowych, środków konserwująco-czyszczących czy specjalistycznych narzędzi i oprogramowania diagnostycznego. Pierwszego dnia odbędą się także prezentacje skierowane do warsztatów montujących instalacje autogazu. Dla zwiedzających wystawcy przygotowują atrakcje i konkursy, oczywiście z licznymi nagrodami.

Już teraz warto tak zaplanować swój czas, aby odwiedzić targi i zapoznać się ze wszystkimi nowościami, które pojawiają się na rynku, porozmawiać osobiście z konstruktorami instalacji gazowych, uzyskać rzetelną informację o sposobach prawidłowego montażu czy regulacji systemów LPG oraz porównać oferty współpracy z producentami.

GasShow 2011 to targi zorganizowane z myślą o warsztatach montujących systemy LPG oraz wszystkich entuzjastach taniej jazdy na paliwie gazowym. Tylko raz w roku w jednym miejscu spotkać będzie można tak wiele firm i osób działających w branży autogazu.

Targi czynne będą w piątek i sobotę (11 i 12 marca), od 9.00 do 17.00 w hali warszawskiego Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 (niedaleko Dworca Zachodniego w Warszawie).

Wejście na targi jest bezpłatne.

Gazeo.pl, będąc głównym patronem medialnym Międzynarodowych Targów GasShow 2011, zaprasza serdecznie wszystkich użytkowników serwisu oraz gości i wystawców GasShow na redakcyjne stoisko Gazeo.pl!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: ECP, informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.