Szukaj

« Powrót
REKLAMA
LPG
ALEX Sp. z o. o. - Hurtownia regionalna Zielona Góra

ALEX Sp. z o. o. - Hurtownia regionalna Zielona Góra

Wiejska 3 Zielona Góra (lubuskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 68 453 19 33
Brak opinii

ALEX Sp. z o. o. - Hurtownia regionalna Zielona Góra

ALEX Sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowa z 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie alternatywnych systemów zasilania pojazdów. Naszą wielka przygodę z rynkiem autogazu rozpoczęliśmy jako warsztat montujący systemy zasilania LPG i importer włoskich instalacji. Dziś jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą, która skoncentrowała swoją działalność na handlu i produkcji samochodowych instalacji gazowych. Nasza oferta to przede wszystkim własna produkcja: wtryskiwacze FLIPPER, BARRACUDA, ALEX RAIL 001; reduktory SHARK i TURBOT przewody termoplastyczne oraz kompletne systemy zasilania LPG/CNG do wtrysku pośredniego oferowane pod marką OPTIMA i systemy zasilania LPG/CNG do wtrysku bezpośredniego oferowane pod marką IDEA. Obok własnej produkcji, oferujemy również gamę systemów ALEX by A.E.B oraz zawory i wielozawory firm Tomasetto, OMB i Valtek.
W kraju posiadamy 5 hurtowni regionalnych, w których doświadczona i wykwalifikowana kadra zaopatruje w części autogazu cały kraj.


ALEX Sp. z o. o. - Hurtownia regionalna Zielona Góra
ALEX Sp. z o. o. - Hurtownia regionalna Zielona Góra
ALEX Sp. z o. o. - Hurtownia regionalna Zielona Góra

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew

Dodatkowe usługi (3):

Doradztwo techniczne, Szkolenia, Transport do klienta

Mówimy po:

polsku

Data rozpoczęcia działalności:

2006

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Zielona Góra (lubuskie) Wiejska 3

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

20 - 5 =

REKLAMA