Szukaj
REKLAMA
LPG

AG Centrum

Chorzowska 11a Radom (mazowieckie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 48 322 27 20

Opinie: 30

5,0100% osób poleca producenta


ZOBACZ OPINIE
Brak opinii

AG Centrum

AG Centrum (pełna nazwa przedsiębiorstwa: Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon) od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem i dystrybucją samochodowych systemów LPG i CNG.
Jesteśmy właścicielem marki Zenit - znanego na całym świecie brandu instalacji gazowych LPG&CNG. Zenit dostępny jest w wielu wariantach w zależności od potrzeb kierowcy i modelu auta:

- Zenit Black Box, dostępny w wersji OBD
  oraz OBD z emulatorem
- Zenit Blue Box, dostępny w wersji OBD
- Zenit PRO, dostępny w wersji OBD
- Zenit Direct
- Zenit Compact


Doskonale znane w branży: filtr Twister oraz wtryskiwacze Hercules oraz Hercules Blue to również nasze marki. Zostały zaprojektowane w oparciu o lata doświadczeń w branży oraz o realne potrzeby montażystów i kierowców.

Pracujemy w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2015. Firma rokrocznie nagradzana jest w prestiżowych konkursach: Gazele Biznesu 2013, nagroda INPRO dla sterownika Zenit Blue Box na międzynarodowych targach branżowych czy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2016.
Wdrażamy innowacje i pomysły pozwalające poprawić jakość montowania instalacji oraz jakość samych urządzeń. Produkcja odbywa się w poszanowaniu przepisów dotyczących ochrony środowiska naturalnego. Od roku 2000 współpracujemy z włoską firmą AUTRONIC, dzięki czemu korzystamy z nowości i obniżamy ceny przy zachowaniu najwyższej jakości systemów LPG i CNG. Posiadamy homologację Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, co pozwala nam zaopatrywać szeroką sieć stałych odbiorców na terenie kraju.

Ugruntowana pozycja na rynku oraz posiadane zasoby ludzkie i finansowe pozwoliły AG Centrum na budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego w Radomiu. To w nim opracowujemy myśl technologiczną i testujemy nasze produkty.


22 czerwca 2013 r. uruchomiliśmy ogólnopolską sieć warsztatów – Ekspert LPG. Obecnie sieć liczy ponad 70 warsztatów świadczących usługi na najwyższym poziomie i odznaczających się długą praktyką montażową. Do tego celu uruchomiliśmy specjalny serwis www.ekspertlpg.pl. Przewagą warsztatów sieciowych zrzeszonych w sieci Ekspert LPG jest gwarancja ogólnopolska. AG Centrum rozwija się wraz z rynkiem, ale rynek rośnie także dzięki niezawodności marki Zenit Autogas Systems.


AG Centrum
AG Centrum
AG Centrum
AG Centrum

AG Centrum
AG Centrum
AG Centrum
AG Centrum

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew

Dodatkowe usługi (2):

Doradztwo techniczne, Transport do klienta

Mówimy po:

polsku, angielsku, hiszpańsku, niemiecku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1996

Radom (mazowieckie) Chorzowska 11a

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

4 × 4 =

REKLAMA