Szukaj
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


AG Centrum / ZENIT Autogas

Chorzowska 11a Radom (mazowieckie)

Opinie: 37

4,9097% osób poleca producenta


ZOBACZ OPINIE
Brak opinii

AG Centrum / ZENIT Autogas

AG Centrum / ZENIT Autogas  (pełna nazwa przedsiębiorstwa: Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon) już 25 lat zajmuje się projektowaniem i dystrybucją samochodowych systemów LPG i CNG.
Jesteśmy właścicielem marki ZENIT Autogas - znanego na całym świecie brandu instalacji gazowych LPG&CNG. ZENIT Autogas  dostępny jest w 3 liniach produktowych w zależności od potrzeb kierowcy i modelu auta:

LINIA PREMIUM

- ZENIT Black Box, dostępny w wersji OBD
  oraz OBD z emulatorem

LINIA PRO
- ZENIT Blue Box, dostępny w wersji OBD
- ZENIT PRO, dostępny w wersji OBD
- ZENIT Direct

LINIA BASIC
- ZENIT Compact


Doskonale znane w branży: filtr Twister oraz wtryskiwacze Hercules oraz Hercules Blue to również nasze marki. Zostały zaprojektowane w oparciu o lata doświadczeń w branży oraz o realne potrzeby montażystów i kierowców.

Pracujemy w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2015. Firma rokrocznie nagradzana jest w prestiżowych konkursach: Gazele Biznesu 2013, nagroda INPRO dla sterownika Zenit Blue Box na międzynarodowych targach branżowych czy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2016.
Wdrażamy innowacje i pomysły pozwalające poprawić jakość montowania instalacji oraz jakość samych urządzeń. Produkcja odbywa się w poszanowaniu przepisów dotyczących ochrony środowiska naturalnego. Od roku 2000 współpracujemy z włoską firmą AUTRONIC, dzięki czemu korzystamy z nowości i obniżamy ceny przy zachowaniu najwyższej jakości systemów LPG i CNG. Posiadamy homologację Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, co pozwala nam zaopatrywać szeroką sieć stałych odbiorców na terenie kraju.

Ugruntowana pozycja na rynku oraz posiadane zasoby ludzkie i finansowe pozwoliły AG Centrum na budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego w Radomiu. To w nim opracowujemy myśl technologiczną i testujemy nasze produkty.


22 czerwca 2013 r. uruchomiliśmy ogólnopolską sieć warsztatów – Ekspert LPG. Obecnie sieć liczy ponad 70 warsztatów świadczących usługi na najwyższym poziomie i odznaczających się długą praktyką montażową. Do tego celu uruchomiliśmy specjalny serwis www.ekspertlpg.pl. Przewagą warsztatów sieciowych zrzeszonych w sieci Ekspert LPG jest gwarancja ogólnopolska. AG Centrum rozwija się wraz z rynkiem, ale rynek rośnie także dzięki niezawodności marki Zenit Autogas Systems.

W celu lepszego poznania marki ZENIT Autogas zapraszamy do serwisu www.zenitautogas.pl oraz do kanałów social media:

https://www.facebook.com/ZenitAutogas/

https://www.instagram.com/zenitautogas/

https://www.youtube.com/zenitautogas

 

Wszystkich ceniących swój czas i komfort zakupów online 24/7 zapraszamy do naszego sklepu internetowego www.agsklep.com

 


AG Centrum / ZENIT Autogas
AG Centrum / ZENIT Autogas
AG Centrum / ZENIT Autogas
AG Centrum / ZENIT Autogas

AG Centrum / ZENIT Autogas
AG Centrum / ZENIT Autogas
AG Centrum / ZENIT Autogas
AG Centrum / ZENIT Autogas

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew

Dodatkowe usługi (2):

Doradztwo techniczne, Transport do klienta

Mówimy po:

polsku, angielsku, hiszpańsku, niemiecku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1996

Radom (mazowieckie) Chorzowska 11a


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

4 + 12 =

REKLAMA