Szukaj
REKLAMA
LPG

AG Centrum

Chorzowska 11a Radom (mazowieckie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 48 322 27 20


Brak opinii

AG Centrum

AG Centrum (pełna nazwa przedsiębiorstwa: Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon) od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem i dystrybucją samochodowych systemów LPG i CNG.
Jesteśmy właścicielem marki Zenit - znanego na całym świecie brandu instalacji gazowych LPG&CNG. Zenit dostępny jest w wielu wariantach w zależności od potrzeb kierowcy i modelu auta:

- Zenit Black Box, dostępny w wersji OBD
  oraz OBD z emulatorem
- Zenit Blue Box, dostępny w wersji OBD
- Zenit PRO, dostępny w wersji OBD
- Zenit Direct
- Zenit Compact


Doskonale znane w branży: filtr Twister oraz wtryskiwacze Hercules oraz Hercules Blue to również nasze marki. Zostały zaprojektowane w oparciu o lata doświadczeń w branży oraz o realne potrzeby montażystów i kierowców.

Pracujemy w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2015. Firma rokrocznie nagradzana jest w prestiżowych konkursach: Gazele Biznesu 2013, nagroda INPRO dla sterownika Zenit Blue Box na międzynarodowych targach branżowych czy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2016.
Wdrażamy innowacje i pomysły pozwalające poprawić jakość montowania instalacji oraz jakość samych urządzeń. Produkcja odbywa się w poszanowaniu przepisów dotyczących ochrony środowiska naturalnego. Od roku 2000 współpracujemy z włoską firmą AUTRONIC, dzięki czemu korzystamy z nowości i obniżamy ceny przy zachowaniu najwyższej jakości systemów LPG i CNG. Posiadamy homologację Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, co pozwala nam zaopatrywać szeroką sieć stałych odbiorców na terenie kraju. Posiadamy hamownię podwoziową, która przystosowana jest do pomiarów mocy i momentu obrotowego szerokiej gamy pojazdów. Przeprowadzamy badania samochodów z napędem na jedną oś oraz z napędem na cztery koła. Wykonujemy również pomiary mocy motocykli.
We współpracy ze znanymi firmami tuningowymi, przeprowadzamy modyfikację oprogramowania w silnikach turbodoładowanych - chiptuning. Ugruntowana pozycja na rynku oraz posiadane zasoby ludzkie i finansowe pozwoliły AG Centrum na budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego w Radomiu. To w nim mieści się warsztat firmowy oraz hamowania.

22 czerwca 2013 r. uruchomiliśmy ogólnopolską sieć warsztatów – Ekspert LPG. Obecnie sieć liczy ponad 70 warsztatów świadczących usługi na najwyższym poziomie i odznaczających się długą praktyką montażową. Do tego celu uruchomiliśmy specjalny serwis www.ekspertlpg.pl. Przewagą warsztatów sieciowych zrzeszonych w sieci Ekspert LPG jest gwarancja ogólnopolska. AG Centrum rozwija się wraz z rynkiem, ale rynek rośnie także dzięki niezawodności marki Zenit Autogas Systems.


AG Centrum
AG Centrum
AG Centrum
AG Centrum

AG Centrum
AG Centrum
AG Centrum
AG Centrum

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew

Dodatkowe usługi (2):

Doradztwo techniczne, Transport do klienta

Mówimy po:

polsku, angielsku, hiszpańsku, niemiecku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności:

1996

Radom (mazowieckie) Chorzowska 11a

Poleć znajomemu

8 + 10 =

Twoje pytanie trafi do: AG Centrum

* pola wymagane


8 + 10 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

8 + 10 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: AG CentrumDane kontaktowe

8 + 10 =

Umów wizytę serwisową
AG Centrum

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
AG Centrum

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
AG Centrum

Podsumowanie

,

tel.Wróć
REKLAMA