Szukaj
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


Auto Gaz Holandia

Warszawska 13 Węgrzce (małopolskie)
Brak opinii

Auto Gaz Holandia

 

Firma Auto Gaz Holandia - Działalność firmy zapoczątkowana w 1983 roku. Firmy która zajmowała się kompleksowym  odrestaurowywaniem pojazdów zabytkowych.

 W roku 1993 profil działalności został zmieniony na zabudowę pojazdów w ówczesne systemy instalacji gazowych czyli systemy pierwszej i drugiej generacji przeważnie proferowane były systemy producentów włoskich jak BRC, Bedini, Landi, Stefanelli, Tartarini, Marini i szereg innych.

Lecz na rynku wtórnym zaczęły się także pojawiać systemy producentów Holenderskich  - Systemy których jakość i zaawansowanie  techniczne  było nieporównywalne z systemami  istniejącymi.  Firmy takie jak  KOLTEC - Necam  -  Vialle i Prins konsekwentnie utrzymywały wysoką jakość produktów pod względem technicznym i technologicznym  co skłoniło firmę Auto Gaz Holandia do zajęcia właściwego stanowiska co do współpracy  i dystrybucji  produktów  tych firm. 

Coraz większa ilość pojazdów z instalacjami holenderskimi zaczęła się pojawiać na Polskim runku motoryzacyjnym. Firma KOLTEC - Necam która oferowała systemy dedykowane do  znacznej ilości marek pojazdów

System Vialle  -  wtrysk gazu fazy ciekłej także jako dedykowany system fabryczny  dość osobliwie zajął miejsce w hierarchii  pojazdów z instalacją LPG i do dnia dzisiejszego cieszy się swoją niezawodnością .

 W roku 2005 na rynku LPG pojawil się system JTG firmy ICOM z Cisterna di Latina Włochy system oparty na własnych wrtościach i pomysłach właściciela firmy Pana  Luciano Cippitani który opracował system ciekłego wtrysku gazu do silnika, system został pozytywnie zaakceptowany w wdrożony do dystrybucji. Nowości wykorzystane w systemie nie mają miejsca w systemach instalacji konkurencyjnych, co świadczy o właściwym i konsekwentnym rozwoju kierunku firmy ICOM

 W roku 2007 na rynku pojawił się system JTG HP - system do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa.

  Firma  Auto Gaz Holandia jest także dystrybutorem systemu GFI  dawniej Teleflex GFi.

Jest także dystrybutorem kompletów i komponentów LPG do systemu IMPCO.

Współpraca z firmą MotorSistem jako  bezpośrednim dostwcą samochodowych środków chemicznych używanych do obsługi systemów LPG / Etyliny i Diesel jest uzupełnieniem dotychczasowej działalności w dziedzinie montażu,serwisu i obsługi systemów LPG.

 Stosowne uprawnienia i certyfikaty pozwalają na godną  reprezentację  wspomnianych  firm które swoją jakością i niezawodnością produktu zaspakajają potrzeby polskiego i wschodnio europejskiego rynku.

 Firma od roku 2006 bierze  udział w corocznych  międzynarodowych Targach Gas Show w Warszawie gdzie w ofercie prezentuje wysokiej  jakości produkty wspomnianych producentów.

 

ICOM JTG   System wtrysku ciekłego - Postępująca ewolucja LPG

 ICOM-IGAP to międzynarodowa firma z siedzibą w Cisterna di Latina, Włochy, zajmujaca się promocją i dystrybucją produktów ICOM na całym świecie, z filią w Ameryce Północnej  Detroit pod nazwą  ICOM  N.A.
Jest to firma lider na rynku LPG, posiadajaca wysokiej i doskonałej jakości produkty i od ponad 25 lat prowadzi doświadczenia w projektowaniu kompletnych samochodowych systemów LPG, od zbiornika do kompletnych zestawów.
Wynalazek toroidalnego zbiornika (do montażu w strefie koła zapasowego) należy do ICOM, dzięki staraniom kierownictwa najwyższego szczebla, a zwłaszcza Spółce Runner Pana Luciano Cippitani, który wynalazł go w 1986 roku.
W 2004 ICOM uruchomił system wtrysku ciekłego dla samochodów (
JTG). W systemie tym,
 to ECU samochodu napędza bezpośrednio wtryskiwacze gazowe.
Chcemy podkreślić znaczenie naszych ostatnich projektów, w szczególności poza wyżej wymienionym system bezposredniego wtrysku gazu i
JTG-Diesel.

 Konwersja bezpośredniego wtrysku LPG do do tego typu silników  została zaprojektowana  zgodnie z filozofią ICOM który wykorzystuje oryginalne benzynowe wysokociśnieniowe urządzenia tak że bezpośredni wtrysk paliwa LPG do silnika jest możliwy i pojazdy skonwertowane z bezpośrednim wtryskiem JTG HP mogą rozpoczynać pracę bezpośrednio na gazie.

 Także system JTG HP jest w pełnym tego słowa znaczeniu Postępującą ewolucją LPG

 


Auto Gaz Holandia
Auto Gaz Holandia
Auto Gaz Holandia
Auto Gaz Holandia

Auto Gaz Holandia
Auto Gaz Holandia
Auto Gaz Holandia
Auto Gaz Holandia

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Data rozpoczęcia działalności:

1982

Węgrzce (małopolskie) Warszawska 13


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

4 + 13 =

REKLAMA