Szukaj
REKLAMA
LPG

IZI

Strażacka 33 Wrzosowa (śląskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 34 323 38 22


Brak opinii

IZI

Firma IZI jest polskim producentem od wielu lat obecnym na rynku. Dzięki zaufaniu klientów wciąż możemy się rozwijać i podnosić jakość naszych produktów. Wiele z nich zdobyło najwyższe uznanie także poza granicami kraju, dając naszej firmie pozycję lidera. Firma IZI jest producentem pokrowców na koła zapasowe, zbiorniki walcowe i butle gazowe 3,5,11 KG. Pokrowce produkcji IZI są niezastąpione w samochodach, w których zamontowano instalacje gazowe ze zbiornikiem gazu w miejscu koła zapasowego. Pozwalają one na bezproblemowe i estetyczne przechowywanie koła zapasowego w samochodzie lub w domu. W pokrowcach IZI są umieszczone specjalne rzepy zapobiegające przemieszczaniu się koła w bagażniku samochodu i system wentylacji ułatwiający odparowywanie wody z wilgotnej opony. Wykonanie z materiałów I gatunkowych odpornych na wodę i smary gwarantuje jakość, wytrzymałość i niezawodność produktu. IZI posiada w ofercie również maty ochronne na błotniki, oraz pokrowce robocze na siedzenia w samochodach - niezastąpione w zakładach montażu gazu lub mechaniki pojazdowej. IZI produkuje także wszelkiego typu pokrowce według indywidualnych potrzeb klienta. Na życzenie klientów każdy produkt możemy wykonać w dowolnym kolorze, a także umieścić Państwa logo, reklamę itp., wykonane metodą sitodruku lub haftu. Produkcja pokrowców na koła zapasowe, zbiorniki walcowe i butle gazowe.


IZI
IZI
IZI
IZI


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

1979

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Wrzosowa (śląskie) Strażacka 33

Poleć znajomemu

4 + 14 =

Twoje pytanie trafi do: IZI

* pola wymagane


4 + 14 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

4 + 14 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: IZIDane kontaktowe

4 + 14 =

Umów wizytę serwisową
IZI

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
IZI

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
IZI

Podsumowanie

,

tel.Wróć
REKLAMA