Szukaj
REKLAMA
LPG
×

zadzwoni do Ciebie

Podaj swój numer telefonu

+48          

Podany numer zostanie wykorzystany wyłącznie na potrzeby zamówionej rozmowy telefonicznej. Administratorem danych jest operator portalu gazeo.pl prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Gazeo Paweł Stefanowski oraz warsztat . Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.


IZI

Strażacka 33 Wrzosowa (śląskie)
Brak opinii

IZI

Firma IZI jest polskim producentem od wielu lat obecnym na rynku. Dzięki zaufaniu klientów wciąż możemy się rozwijać i podnosić jakość naszych produktów. Wiele z nich zdobyło najwyższe uznanie także poza granicami kraju, dając naszej firmie pozycję lidera. Firma IZI jest producentem pokrowców na koła zapasowe, zbiorniki walcowe i butle gazowe 3,5,11 KG. Pokrowce produkcji IZI są niezastąpione w samochodach, w których zamontowano instalacje gazowe ze zbiornikiem gazu w miejscu koła zapasowego. Pozwalają one na bezproblemowe i estetyczne przechowywanie koła zapasowego w samochodzie lub w domu. W pokrowcach IZI są umieszczone specjalne rzepy zapobiegające przemieszczaniu się koła w bagażniku samochodu i system wentylacji ułatwiający odparowywanie wody z wilgotnej opony. Wykonanie z materiałów I gatunkowych odpornych na wodę i smary gwarantuje jakość, wytrzymałość i niezawodność produktu. IZI posiada w ofercie również maty ochronne na błotniki, oraz pokrowce robocze na siedzenia w samochodach - niezastąpione w zakładach montażu gazu lub mechaniki pojazdowej. IZI produkuje także wszelkiego typu pokrowce według indywidualnych potrzeb klienta. Na życzenie klientów każdy produkt możemy wykonać w dowolnym kolorze, a także umieścić Państwa logo, reklamę itp., wykonane metodą sitodruku lub haftu. Produkcja pokrowców na koła zapasowe, zbiorniki walcowe i butle gazowe.


IZI
IZI
IZI
IZI


Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Przelew

Mówimy po:

polsku, angielsku

Data rozpoczęcia działalności:

1979

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Wrzosowa (śląskie) Strażacka 33


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

5 × 6 =

REKLAMA