Szukaj
REKLAMA
LPG

PALACAR

Cmentarna 21 Skarżysko Kamienna (świętokrzyskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 41 252 57 55

Opinie: 1

5,0100% osób poleca producenta


ZOBACZ OPINIE
Brak opinii

PALACAR

 

Istniejąca od ponad 20 lat F.H.U. PALACAR jest wiodącym producentem części do samochodowych instalacji LPG. Główna siedziba firmy mieści się w Skarżysku-Kamiennej , a właścicielem jest Pan Michał Pala, który stworzył firmę od podstaw. Dzięki kreatywności i przedsiębiorczości właściciela, firma sukcesywnie powiększa obszar swojej działalności i obecnie jest liderem na rynku LPG. W chwili obecnej oprócz centrali w Skarżysku Kamiennej posiada oddziały handlowe w Kielcach, Radomiu, Krakowie, Mysłowicach, Częstochowie i Łodzi.

Firma specjalizuje się w produkcji zawansowanych technologicznie reduktorów, wtryskiwaczy i elektronik oraz innych podzespołów do samochodowych instalacji gazowych. Dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym firma PALACAR jest w stanie zagwarantować wysoką jakość oraz powtarzalność swoich produktów mających zastosowanie we wszystkich modelach i markach samochodów.

Reduktory PALACAR to produkty w całości produkowane przez firmę Palacar. Zostały opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia technicznego z zakresu obróbki metali oraz montażu samochodowych instalacji gazowych. Tym co wyróżnia je na tle innych propozycji na rynku jest to, że są jedynymi reduktorami występującymi w tak wielu różnych wariantach mających zastosowanie we wszystkich markach i modelach samochodów. Wysoka jakość produktu jest możliwa do uzyskania dzięki prowadzeniu całego procesu produkcji reduktora, od wykonania precyzyjnego odlewu metodą ciśnieniową, przez obróbkę na nowoczesnym centrum obróbczym sterowanym numerycznie pozwala to osiągnąć funkcjonalny kształt i wygląd, co wiąże się z łatwością montażu, bardzo dobrymi parametrami termicznymi oraz wysoką stabilnością ciśnienia. Firma będąc przekonana o niezawodności produkowanych reduktorów zdecydowała się udzielić na nie 3 lata gwarancji bez limitu przebiegu kilometrów. W ofercie znajduje się 14 modeli zaawansowanych technologicznie reduktorów do sekwencyjnego wtrysku LPG oraz 3 modele reduktorów do mieszalnikowych systemów LPG. Ich jakość potwierdza otrzymanie prestiżowej nagrody „Teraz Polska”. Ponadto z linii produkcyjnej schodzą następujące podzespoły do samochodowych instalacji LPG: elektrozawory (gazowy i benzynowy),listwy wtryskiwaczy WPC -2 ( w opcji od1 cyl. do 5 cyl.), listwy wtryskiwaczy WPC – 3 (w opcji od 1cyl. do 6 cyl.),listwy zasilające do wtryskiwaczy typu Hana/ Barracuda (w opcji od 2 cyl. do 5 cyl.), rozdzielacze do montażu wtryskiwaczy, baryłki, dociski baryłki, dysze do wtryskiwaczy , czujniki temperatury, króćce do kolektora, dokręcane zawory tankowania gazu, złączki miedzi, zestawy naprawcze do listew wtryskiwaczy, zestawy naprawcze do reduktorów.

Firma w swojej działalności stawia na jakość, dlatego w 2006 roku wdrożyła system Zarządzania Jakością ISO 9001. System zarządzania jakością jest istotną częścią polityki w firmie PALACAR, która opiera się na zadowoleniu klienta poprzez dostarczenie innowacyjnych wyrobów o najwyższej jakości. Potwierdzeniem jakości wyrobów firmy jest otrzymanie dwa razy Świętokrzyskiej Nagrody Jakości. FHU PALACAR jako jedyna firma w województwie świętokrzyskim która dwukrotnie otrzymała nagrodę w kategorii małych przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych. Nagroda została przyznana między innymi za wdrożenie i doskonalenie nowoczesnych metod zarządzania przez jakość oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Dodatkowym potwierdzeniem jakości jest również otrzymanie nagrody INPRO 2013 za serię reduktorów KR4, INPRO 2014 za serię reduktorów KR3 oraz fakt, iż obie serie reduktorów zostały laureatem XXVI edycji konkursu Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.

W 2017 roku firma wprowadziła na rynek Innowacyjny System Open LOOP Lambda Control, który został zastosowany w sterowniku MPI PLUS oraz Innowacyjny System Open LOOP OBD Control, w który został wyposażony sterownik MPI OBD. Sterownik MPI PLUS z Innowacyjnym Systemem Open LOOP Lambda Control przeznaczony jest do samochodów, które wyposażone są w sondę lambda napięciową bez diagnostyki OBD. Natomiast sterownik MPI OBD z Innowacyjnym Systemem Open LOOP OBD Control przeznaczony jest do samochodów, które wyposażone są w układ diagnostyki silnika OBD. Oba systemy sprawiają, że sterownik sam na bieżąco doregulowuje skład mieszanki doprowadzając do tego, aby silnik pracował na mieszance prawidłowej, nie za bogatej, nie za ubogiej.

Wszystkie dotychczasowe osiągnięcia firmy stały się zachętą to ciągłego wzmacniania pozycji i konkurencyjności na rynku, poprzez świadczenie wysokiej jakości usług, zwiększenie asortymentu i wprowadzenie nowych innowacyjnych rozwiązań.

 


PALACAR
PALACAR
PALACAR
PALACAR

PALACAR

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 15:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta, Przelew, Raty

Dodatkowe usługi (3):

Doradztwo techniczne, Szkolenia, Transport do klienta

Skarżysko Kamienna (świętokrzyskie) Cmentarna 21

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

6 × 10 =

REKLAMA