Szukaj
REKLAMA
LPG

AUTO WEST Szpitun

ul. Koszalińska 48a Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 94 354 21 50

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0

Brak opinii

AUTO WEST Szpitun

Przy wykonywaniu instalacji gazowej niezbędne jest doświadczenie i umiejętności mechanika. Aby samochód służył nam długie lata, a instalacja pozostawała w dobrym stanie technicznym należy ją przede wszystkim umiejętnie dobrać a następnie precyzyjnie zamontować. Montujemy instalacje sprawdzonych producentów między innymi AC Stag, Landi Renzo, Prince. Naszą pasją są samochody. Zamiłowanie do mechaniki w połączeniu z wiedzą są gwarancją jakości naszych usług w zakresie: diagnostyka komputerowa, naprawa zawieszenia, naprawa układu hamulcowego, naprawa układu wydechowego, wykonywanie instalacji gazowych, naprawa i odgrzybianie klimatyzacji, nabijanie klimatyzacji, geometria układu jezdnego, okresowe przeglądy pojazdów, wymiana oleju i filtrów, zmiana opon – montaż i wyważenie. Świadczymy także następujące usługi: przeglądy rejestracyjne, [PEŁNY ZAKRES, m.in.: przeglądy „zerowe” dla pojazdów sprowadzanych z zagranicy], zmiana zabudowy samochodu ciężarowego na osobowy, diagnostyka pojazdu przed zakupem, doradztwo techniczne, przechowywanie opon w magazynie. Zapraszamy Państwa do skorzystania ze sklepu motoryzacyjnego, gdzie sprzedajemy: akumulatory, części zamienne, części eksploatacyjne, środki czystości i pielęgnacyjne dla aut wszystkich marek


Montowane / serwisowane systemy LPG (2):

AC, STAG

AUTO WEST Szpitun
AUTO WEST Szpitun
AUTO WEST Szpitun
AUTO WEST Szpitun

AUTO WEST Szpitun
AUTO WEST Szpitun
AUTO WEST Szpitun
AUTO WEST Szpitun

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta

Dodatkowe usługi (7):

Mechanika, Serwis opon, Blacharstwo-Lakiernictwo, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Stacja Kontroli Pojazdów, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Kołobrzeg (zachodniopomorskie) ul. Koszalińska 48a

Poleć znajomemu

8 × 1 =

Twoje pytanie trafi do: AUTO WEST Szpitun

* pola wymagane


8 × 1 =


Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

8 × 1 =

Popraw dane firmy

* pola wymagane Dotyczy firmy: AUTO WEST SzpitunDane kontaktowe

8 × 1 =

Umów wizytę serwisową
AUTO WEST Szpitun

Wybierz czynność serwisu Prosimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono


Wybierz dzień i godzinę

--> tutaj będzie wybór dnia i godziny <--
Wróć

Umów wizytę serwisową
AUTO WEST Szpitun

Podaj dane samochoduProsimy poprawić elementy zaznaczone na czerwono

Marka samochodu
Model samochodu
Rok produkcji

Podaj swoje dane

Numery telefonów się nie zgadzają

Dodatkowe uwagi (opcjonalnie)


Wróć

Umów wizytę serwisową
AUTO WEST Szpitun

Podsumowanie

,

tel.Wróć