Szukaj
REKLAMA
LPG

AUTO WEST Szpitun

ul. Koszalińska 48a Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

POKAŻ NUMER TELEFONU

tel.: 94 354 21 50

Warsztat polecany przez:
STAG

Opinie: 0

0.0

Obsługa:
0.0
Jakość usług:
0.0
Stosunek jakości do ceny:
0.0Brak opinii

AUTO WEST Szpitun

Przy wykonywaniu instalacji gazowej niezbędne jest doświadczenie i umiejętności mechanika. Aby samochód służył nam długie lata, a instalacja pozostawała w dobrym stanie technicznym należy ją przede wszystkim umiejętnie dobrać a następnie precyzyjnie zamontować. Montujemy instalacje sprawdzonych producentów między innymi AC Stag, Landi Renzo, Prince. Naszą pasją są samochody. Zamiłowanie do mechaniki w połączeniu z wiedzą są gwarancją jakości naszych usług w zakresie: diagnostyka komputerowa, naprawa zawieszenia, naprawa układu hamulcowego, naprawa układu wydechowego, wykonywanie instalacji gazowych, naprawa i odgrzybianie klimatyzacji, nabijanie klimatyzacji, geometria układu jezdnego, okresowe przeglądy pojazdów, wymiana oleju i filtrów, zmiana opon – montaż i wyważenie. Świadczymy także następujące usługi: przeglądy rejestracyjne, [PEŁNY ZAKRES, m.in.: przeglądy „zerowe” dla pojazdów sprowadzanych z zagranicy], zmiana zabudowy samochodu ciężarowego na osobowy, diagnostyka pojazdu przed zakupem, doradztwo techniczne, przechowywanie opon w magazynie. Zapraszamy Państwa do skorzystania ze sklepu motoryzacyjnego, gdzie sprzedajemy: akumulatory, części zamienne, części eksploatacyjne, środki czystości i pielęgnacyjne dla aut wszystkich marek


Montowane / serwisowane systemy LPG (2):

AC, STAG

AUTO WEST Szpitun
AUTO WEST Szpitun
AUTO WEST Szpitun
AUTO WEST Szpitun

AUTO WEST Szpitun
AUTO WEST Szpitun
AUTO WEST Szpitun
AUTO WEST Szpitun

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Akceptowane formy płatności:

Gotówka, Karta

Dodatkowe usługi (7):

Mechanika, Serwis opon, Blacharstwo-Lakiernictwo, Elektronika, elektryka, Diagnostyka komputerowa, Stacja Kontroli Pojazdów, Klimatyzacja

Mówimy po:

polsku, angielsku

Firma posiada polisę OC

Polisa OC warsztatu - obopólna korzyść

Ubezpieczenie zakładu montującego i serwisującego instalacje gazowe od odpowiedzialności cywilnej to spokojny sen zarówno jego właściciela, jak i klientów. Zapewnia bowiem rekompensatę za niekorzystne skutki nieprzewidzianych sytuacji, które przecież przytrafić się mogą każdemu.

Nawet najlepszym specjalistom zdarzają się chwile nieuwagi i gorsze dni, dlatego nie warto zakładać, że jest się odpornym na pecha i pomyłki. Święty spokój nie ma ceny, zwłaszcza że zawieść może niekoniecznie człowiek, ale także maszyna. Bywa, że element wyposażenia warsztatu odmówi posłuszeństwa lub awarii ulegnie któraś z części zamontowanego w samochodzie systemu.

Korzystanie z polisy jest naturalną konsekwencją profesjonalnego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej, gdzie wszystko może się zdarzyć. Samochód, jak i oprzyrządowanie służące do pracy z nim, to dość skomplikowane urządzenia, które mogą, niezależnie od umiejętności i doświadczenia obsługi, spłatać brzydkiego i kosztownego figla. Polisa OC chroni serwis i jego klientów, nigdy jednak nie zastąpi wiedzy i profesjonalizmu.

Ubezpieczenie warsztatu może mieć różne formy i obejmować różne zakresy jego działalności, zawsze jednak w jednym celu – ochrony klienta przed nieprzewidzianymi, przykrymi sytuacjami. Tak jak komunikacyjne OC, polisa zakładu łagodzi następstwa zdarzeń losowych i często niezawinionych przez ubezpieczającego. Bez względu na doświadczenie zawodowe ludzi i techniczne zaawansowanie narzędzi, wypadki się zdarzają, a ich skutki finansowe są coraz dotkliwsze, ponieważ w ręce fachowców trafiają obecnie samochody nowsze i droższe niż jeszcze kilka lat temu. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać wariant najlepiej odpowiadający potrzebom danego warsztatu i osób, które go odwiedzają. Dzięki polisie, zlecając wykonanie usługi ubezpieczonej firmie otrzymujemy gwarancję dodatkowej ochrony na wypadek problemów.

Źródło: Łódzka Agencja Ubezpieczeń Patronat, Allianz


Kołobrzeg (zachodniopomorskie) ul. Koszalińska 48a

Zgłoś nową firmę do bazy

* pola wymagane Dane firmy

Dane kontaktowe

20 - 17 =