1

Odp: Nowa BRC Sequent 24 - problem

@Superniku, proszę edytuj zdjęcie przed wklejeniem
pozdrawiam

2

Odp: Nowa BRC Sequent 24 - problem

A powiedzieli jaki był kod błędu? i czym mógł być spowodowany?

3

Odp: Nowa BRC Sequent 24 - problem

Powiem tyle zadzwoń do działu technicznego Czakramu a oni ci szybko wszystko wyjaśnią bo w końcu są od tego aby pomagać klientom. http://www.czakram.pl/kontakt.php (link usunięty)
Nie wiem jaki zakład montował więc nie będę się wypowiadał na temat programowania instalacji.

4

Odp: Nowa BRC Sequent 24 - problem

Rozumiem, że problem kontrolki jest rozwiązany, ale chyba nie jest wszystko ok jeśli czujesz gaz po wyłączeniu silnika... jeśli serwis jest z prawdziwego zdarzenia to powinien się tym zainteresować, chodzi bowiem o twoje bezpieczeństwo.

5

Odp: Nowa BRC Sequent 24 - problem

Niech się wypowie ARG-BRC - on lubi chwalić Czakram i ich fachowców od szkoleń big_smile

6

Odp: Nowa BRC Sequent 24 - problem

Panowie, poczekajmy...  :wink:

7

Odp: Nowa BRC Sequent 24 - problem

Panowie i jestem smile
Sory że dopiero teraz ale mam dużo pracy smile

Powiem tak, Czakram to dobra firma która wie co robi jednak czasem zdarzy się któremuś z zakładów wpadka. Jeśli klient jest nie zadowolony z obsługi w warsztacie który mu montował gaz to zawsze może go zmienić. Na ostatniej stronie książeczki gwarancyjnej jest spis zakładów assistance z których może skorzystać w ramach gwarancji. http://www.czakram.pl/asist.php (link usunięty)

Co do śmierdzącego nawaniacza to fakt że powinien jechac i sprawdzić szczelność bądź spalinki (mieszankę)

SebastianS - od chwalenia to ty jesteś ekspertem, a ja z tym błachym problemem zapraszam do mojego warsztatu smile
Nie zamierzam na tym forum nikogo szkolić bo wiedza kosztuje a Ja się cenię.

8

Odp: Nowa BRC Sequent 24 - problem

Z drugiej strony obecność na forum chyba służy wymianie wiedzy... Nie namawiam, by zdradzać własne "patenty" bo sam ich nie zdradzę, ale ARG - sądzę, że dosyc radykalne stwierdzenie uskuteczniłeś.

A chwalenie-niechwalenie... I tak jesteś w nader wielu wypadkach całkiem bezradny - jak dziecko we mgle, ze swoim BRC... Dziś wyjechała ode mnie np. mazda 6 z silnikiem V6 3.0 - gwarantuję, że nie masz szans poprawnie jej zagazować z pomocą BRC - a to z powodu, który wymieniłem w pewnym pamiętnym wątku, a który zbagatelizowałeś...

9

Odp: Nowa BRC Sequent 24 - problem

Sebastianie nie doceniasz mnie a szkoda. Już kiedyś powiedziałem Ci wstaw do mnie autko a mile się zdziwisz wink

A co do wymiany wiedzy to wspominałem Ci że od tego jest forum dla profesjonalistów no chyba że nie możesz się tam zalogować ?!

10

Odp: Nowa BRC Sequent 24 - problem

To nie kwestia niedoceniania Ciebie, tylko kwestia znajomości specyfiki BRC. Po prostu BRC pewnych rzeczy nie potrafi i cześć, jak czapka.
Już pisałem gdzieś kilka przykładów, gdzie choćbyś stanął na rzęsach - auto nie pojedzie na gazie od MTM.

Co do rzeczonej Mazdy - jeśli taka Ci się trafi w zakładzie - bardzo proszę, daj znać, chcę zobaczyć jak ów sprzęt wyjeżdża na instalacji BRC z Twojego warsztatu i prawidłowo jeździ na LPG (dodam, że chętnie zobaczę to samo auto po ok 1000 km :-D )

11

Odp: Nowa BRC Sequent 24 - problem

No ale powoli większość zostaje opanowana nawet - np. MAZDA CX-7 2.3i 16V MZR  czy Peugeot  308 1.6i 16V THP itd.

12

Odp: Nowa BRC Sequent 24 - problem

@Argu, masz może informacje o zgazowanej Mazdzie CX7?

13

Odp: Nowa BRC Sequent 24 - problem

Informacjo to takie że jest to auto rozpracowane i do zagazowania.

No i na BRC chodzi http://img401.imageshack.us/img401/8052/mazdam.jpg (link usunięty)