1

Odp: Golf IV BRC seqent 24 problem

Jedź do monterów niech programują ponownie instalacje. Tak na marginesie to sprawdz przepustnice (adaptacja).
Co do spalania może być ono maxymalnie większe o 10%.

2

Odp: Golf IV BRC seqent 24 problem

Czyli instalacja sprawuje sie tak jak powinna i jesteś z niej zadowolony ???

Przy walniętej sondzie powinna pokazać ci się kontrolka na desce check ??
http://blogs.mycentraljersey.com/carwars/files/2009/01/check-engine-light.jpg

3

Odp: Golf IV BRC seqent 24 problem

Mówisz o innych markach ?? Tu sie zgodze.  VW wywala zawsze i to w Golfie IV dlatego się dziwię. No ale jest po temacie więc niech się właściciel cieszy z instalacji. smile

4

Odp: Golf IV BRC seqent 24 problem

No to super że wszystko sie wyjaśniło, jak widać nie była to wina instalacji. Sonda pewnie miała  już przejechane ze 100.000km i miała prawo skończyć swój żywot.
Pozdrawiam i miłej eksploatacji BRC

5

Odp: Golf IV BRC seqent 24 problem

ARG-BRC napisał/a:

Mówisz o innych markach ?? Tu sie zgodze.  VW wywala zawsze i to w Golfie IV dlatego się dziwię. No ale jest po temacie więc niech się właściciel cieszy z instalacji. smile


Zależy, jak objawia się pad sondy. Jeśli przejawia jakąś aktywność i wartość napięć sygnału sondy mieści się w przedziale 0-1V (praktycznie: 0,1-0,9), to check się nie zapali. Typowym przykładem takiej sytuacji jest uszkodzenie polegające na radykalnym zmniejszeniu czułości sondy, skutkującym wydłużeniem okresu falowania napięcia. Korekta krótkoterminowa wywala wtedy na wartości rzędu (+-) 17-22% i silnik chodzi fatalnie - zwłaszcza na źle wyregulowanym gazie, gdzie występują spore rozjazdy w stosunku do mapy bazowej. A jak wiemy - w BRC to może mieć miejsce nader często...

6

Odp: Golf IV BRC seqent 24 problem

lysy777 napisał/a:

ciekawe który to przedstawiciel autoryzowany wrzucił pod maskę

A musi być autoryzowany? Przecież każdy może kupić instalację i zamontować u druciarza, bo taniej.

7

Odp: Golf IV BRC seqent 24 problem

Skłoniłbym się do stwierdzenia że to zakładał fachowiec lysy777 , pewnie chciał się pochwalić. smile Skróć kabelki i zmień miejsce wtrysków a będziesz najlepszym monterem na TOP 10 forum gazeo smile

Zapomniałeś jednej wtyczki wpiąć smile

8

Odp: Golf IV BRC seqent 24 problem

lysy777 napisał/a:

a ja jestem święcie przekonany że to ty robiłeś panie ARG-BRC bo jak zdążyłeś zauważyć w innych moich wypowiedziach nie jestem zwolennikiem firmy BRC w przeciwieństwie do ciebie

Myślę, że takie stwierdzenie wymaga teraz wstawienia fotek:

1. książki gwarancyjnej wystawionej do tej instalacji ze stroną zawierającą dane zakładu montującego kolegi AGC-BRC oraz ze stroną podającą VIN pojazdu.

2. Tabliczki znamionowej pojazdu ze zdjęcia

W przeciwnym wypadku przyzwoitość nakazuje przeprosić za postawiony wyżej zarzut.

9

Odp: Golf IV BRC seqent 24 problem

lysy777 napisał/a:
wojakrob napisał/a:

A musi być autoryzowany? Przecież każdy może kupić instalację i zamontować u druciarza, bo taniej.


nie każdy może kupić

Czyżby Megapol sprzedawał tylko autoryzowanym dystrybutorom?

10

Odp: Golf IV BRC seqent 24 problem

lysy777 ja w odróżnieniu od ciebie nie zostawiam znaków na zdjęciach z litewskich ogłoszeń. Musisz się już do takich metod zmuszać, aż mi ciebie jest żal  sad   lol

11

Odp: Golf IV BRC seqent 24 problem

lysy777 - zajmij się czymś a głupoty same ci przejdą smile

12

Odp: Golf IV BRC seqent 24 problem

@Lysy777, proszę bez szyderstwa
@ARG chwali instalacje BRC bo niewątpliwie są na wysokim poziomie, a to że jest specjalistą w branży potwierdza swoimi postami...
pozdrawiam