1

Odp: Jak dobrze zagazowac 2.0 8v 115 KM VW/Seat/Skoda

Aż się prosi Stag4   tongue

2

Odp: Jak dobrze zagazowac 2.0 8v 115 KM VW/Seat/Skoda

A Łódź wchodzi w grę?

3

Odp: Jak dobrze zagazowac 2.0 8v 115 KM VW/Seat/Skoda

7l/100km to można uzyskać pewnie tylko na trasie z "piórkiem" na gazie.
Przy jeździe mieszanej to w bajki nie wierzę  lol
A jeśli chodzi o Łódź to dobry warsztat znajdziesz TU (link usunięty)
Wiele dobrych opinii o nim słyszałem.
pozdrawiam

4

Odp: Jak dobrze zagazowac 2.0 8v 115 KM VW/Seat/Skoda

A jednak - stag jak najbardziej. Czwóreczka wystarczy, Plus to zbytek do tego prostego motorka.

5

Odp: Jak dobrze zagazowac 2.0 8v 115 KM VW/Seat/Skoda

Zavoli N - ok. Valteki - zły pomysł, chyba że chcesz co 10.000 km je kalibrować/remontować.

6

Odp: Jak dobrze zagazowac 2.0 8v 115 KM VW/Seat/Skoda

Mój sąsiad, który ma właśnie takie wtryskiwacze w Vectrze (sporo jeździ)
zrobił jakieś 70tys km bez kalibracji/remontu... wiec chyba nie są takie złe jak mówisz.
pozdrawiam

7

Odp: Jak dobrze zagazowac 2.0 8v 115 KM VW/Seat/Skoda

Kefir napisał/a:


Poki co, wziety i polecany u mnie w pracy Pan ze Skierniewic za 4 generacje zaspiewal 6 tysiecy


Oszalał czy co :?:  :!: , chyba że oferuje "złote" wtryskiwacze  lol

8

Odp: Jak dobrze zagazowac 2.0 8v 115 KM VW/Seat/Skoda

czesio napisał/a:

Mój sąsiad, który ma właśnie takie wtryskiwacze w Vectrze (sporo jeździ)
zrobił jakieś 70tys km bez kalibracji/remontu... wiec chyba nie są takie złe jak mówisz.
pozdrawiam


Czasem serwisujemy ludziom zamontowane gdzie indziej instalacje - głównym powodem niesprawności są rozleciane wtryskiwacze valtek (zdemontowanych listew mam całe wiadro, jak któryś z Was chce, bez cewek mogę oddać za darmo), na dalszych miejscach źle dobrane reduktory i gówniana elektronika sterująca.

Mam taki przypadek, gdzie koleś na taksówce nawinął już ze 25 tys km i wtryski jeszcze żyją, choć wydatkiem różnią się już mocno - gość, jak to złotówa - sępi, żeby nie płacić za wuymianę, więc na razie jest zrobiona korekta programowa - leczenie syfa pudrem.

9

Odp: Jak dobrze zagazowac 2.0 8v 115 KM VW/Seat/Skoda

Ja dalej obstawiam na swoim, wg mnie te wtryskiwacze nie są złe.A nie wierzę w to że każde auto, które do ciebie zawita z Valtekami  to źle one działają.

10

Odp: Jak dobrze zagazowac 2.0 8v 115 KM VW/Seat/Skoda

Rozumiem, że przemawia przez Ciebie praktyka?

11

Odp: Jak dobrze zagazowac 2.0 8v 115 KM VW/Seat/Skoda

Nie, a musi :?:

12

Odp: Jak dobrze zagazowac 2.0 8v 115 KM VW/Seat/Skoda

czesio napisał/a:

Nie, a musi :?:


Myślę, że gdyby przemawiała, łatwiej byłoby nam uzgodnić spostrzeżenia na temat LPG-owej rzeczywistości...

13

Odp: Jak dobrze zagazowac 2.0 8v 115 KM VW/Seat/Skoda

Nie wszyscy muszą mieć taką wiedzę teoretyczną, tudzież praktyczną ( jak przypuszczam) jak Ty.

14

Odp: Jak dobrze zagazowac 2.0 8v 115 KM VW/Seat/Skoda

czesio napisał/a:

Nie wszyscy muszą mieć taką wiedzę teoretyczną, tudzież praktyczną ( jak przypuszczam) jak Ty.


Jasne, ale abstrahując ode mnie - skoro twierdzisz, że wtryskiwacze nie sa takie złe, to opierasz spostrzeżenie na jakiejś podstawie. Ciekaw jestem, jakiej.

15

Odp: Jak dobrze zagazowac 2.0 8v 115 KM VW/Seat/Skoda

Na tej podstawie, którą cytowałeś.

16

Odp: Jak dobrze zagazowac 2.0 8v 115 KM VW/Seat/Skoda

Jeszcze raz powtórzę - zostawmy może mnie na chwilkę chociaż. Pytam o Ciebie i Twoje zdanie o valtekach, tudzież jego podstawy.