1

Odp: Saab 9-5 2.0 LPT

Re: Saab 9-5 2.0 LPT

dede napisał/a:

Witam wszystkich!

Mam zamiar "zagazować" Saabika 9-5 2.0 LPT 150KM (1998), jaka konfiguracja byłaby optymalna? Czytałem tu trochę o Scorpionach ST, czy możecie z czystym sumieniem polecić ten reduktor? Czy jest on już odpowiednio dopracowany? Jaki problem sprawia turbo? Czy chodzi tu tylko o umiejętne dostrojenie instalacji i wybór odpowiednich komponentów czy są jeszcze jakieś haczyki  lol  ?

Przepraszam, że tyle pytań na raz, ale nie chciałbym skrzywdzić mojej Saabinki  big_smile

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
pzdr


Z czystym sumieniem polecam Scorpiona ST do tego samochodu. Nie słuchaj bzdur wypisywanych przez kolesi, którzy w życiu nie założyli instalacji gazowej i wiszą na tym forum Bóg wie po co.
To jeden z lepszych reduktorów do silników doładowanych, z dużym zapasem wydajności ciśnieniowej i termicznej dla tego silnika. Identyczny saab już od nas wyjechał właśnie na scorpionie - chodzi idealnie.
Polecam tez Staga-4, wtryskiwacze magic jet.

Jeśli jesteś z południa kraju - zapraszam do mnie, jeśli z północy - polecam Jarka Nowotczyńskiego z Mławy, w saabach ma wielkie doświadczenie.

2

Odp: Saab 9-5 2.0 LPT

Dalsze ustalenia na PW Panowie  :wink: