REKLAMA
LPGAUTOTECHNIK Domino Andrzej

 

woj. dolnośląskie
Zawidowska 31, 59-800 Lubań

Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu
BRC
Polecany
przez:


Dodatkowe dane kontaktowe
tel.: 75 721 34 59
fax.: 75 721 34 59
www.autotechnik-luban.pl/
dominoandrzej@gmail.com

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 8:00-18:00
Sobota: 8:00-14:00
Niedziela: nieczynne

Akceptowane formy płatności
Gotówka, Przelew, Raty

Mówimy po
polsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności
1992

Firma ma polisę OC
Co daje polisa?

Powiększ mapę
Zaplanuj dojazd
A
B

 
Opis firmy

Zapewniamy profesjonalny montaż samochodowych instalacji gazowych renomowanej włoskiej marki BRC. Wieloletnie branżowe doświadczenie naszych montażystów w połączeniu z wysoką jakością systemów BRC gwarantuje pełne zadowolenie klienta. Udzielamy 2 letniej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, zapewniamy ubezpieczenie OC na samochód w trakcie montażu, oferujemy unikalny w branży LPG ogólnokrajowy program ASSISTANCE. Obszerna gama systemów BRC pozwala wyposażyć w LPG niemal każdy samochód bez względu na jego wiek. Wykonujemy również regulacje (strojenia) montowanych instalacji oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

W naszym punkcie oferujemy paliwo LPG najwyższej jakości. Możecie Państwo zakupić drobne akcesoria i płyny eksploatacyjne.

M.T.M. to włoska firma z siedzibą w Cherasco (Cuneo) posiadająca prawa do znaku towarowego BRC Gas Equipment, jest ona światowym liderem w produkcji i sprzedaży komponentów oraz kompletnych systemów zasilania gazem.

Firma M.T.M. - BRC Gas Equipment powstała w roku 1977 i od tego czasu obserwujemy jej dynamiczny rozwój. W ciągu kilku lat stała się jednym z najważniejszych producentów systemów wykorzystujących paliwa alternatywne. Montaż i serwis instalacji gazowych

LPG Dodatkowe

 gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.