REKLAMA
LPGAlma Auto Centrum Wrocław

 

woj. dolnośląskie
Grabiszyńska 231 e,f, 53-234 Wrocław

Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu
LPGTECH
Polecany
przez:


Dodatkowe dane kontaktowe
tel.: 71 333 00 43
alma-auto.pl/
kontakt@alma-auto.pl

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 8:00-16:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Akceptowane formy płatności
Gotówka, Karta

Mówimy po
polsku, angielsku, niemiecku

Data rozpoczęcia działalności
1993

Firma ma polisę OC
Co daje polisa?

Powiększ mapę
Zaplanuj dojazd
A
B

 
Opis firmy

ALMA Autogaz to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży samochodowej. Początkowo działalność firmy opierała się przede wszystkim na montażu i serwisie samochodowych instalacji gazowych – jako jedna z pierwszych firm w Polsce przeszliśmy cykl szkoleń w Zakładach Gazyfikacji Bezprzewodowej w Gdyni w zakresie montażu i serwisu instalacji LPG .

Wieloletnie doświadczenie w branży, współpraca z renomowanymi firmami zajmującymi się produkcją i dystrybucją instalacji gazowych, a także posiadanie profesjonalnych testerów diagnostycznych pozwala nam na dobranie optymalnej instalacji gazowej do każdego typu samochodu.  Posiadamy homologację wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury uprawniające nas do profesjonalnego montażu instalacji LPG.

W naszym Auto Centrum mamy uczciwe i profesjonalne podejście do biznesu. Bardzo poważnie traktujemy satysfakcję naszych Klientów. We współpracy stawiamy na rzetelność, terminowość i życzliwość.

W 2004 roku rozszerzyliśmy zakres naszej działalności o kompleksową obsługę pojazdów samochodowych. Nowoczesne wyposażenie serwisu oraz specjalistyczne systemy diagnostyczne pozwalają nam rozwiązywać najtrudniejsze problemy techniczne, dając Państwu poczucie bezpieczeństwa i gwarancję jakości.

Oferujemy również sprzedaż części do instalacji gazowych renomowanych producentów, takich jak: LPGTECH, STAG, Tomasetto, Lovato, Prins i wielu innych

 

LPG Dodatkowe

 gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.