REKLAMA
LPGGAZ-ELEK Maciej Zinka

 

woj. pomorskie
Klonowa 7 KOKOSZKOWY, 83-207 Starogard Gdański

Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu
KME LPGTECH
Polecany
przez:


Dodatkowe dane kontaktowe
tel.: 504271731
www.gaz-elek.pl/
www.tuning-dpf.pl/
gaz-elek@wp.pl

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 8:00-16:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Akceptowane formy płatności
Gotówka, Karta, Raty

Mówimy po
polsku

Data rozpoczęcia działalności
2004

Firma ma polisę OC
Co daje polisa?

Powiększ mapę
Zaplanuj dojazd
A
B

 
Opis firmy

Jesteśmy firmą już 14 lat na rynku,

Oto czym pokrótce się zajmujemy:

  • Profesjonalny montaż i serwis instalacji gazowych z gwarancją do 2 lat i bez limitów kilometrów.
  • Montaż auto-alarmów, immobilajzerów, centralnych zamków, blokad skrzyń biegów Bear-Lock.
  • Komputerowa diagnostyka układów elektronicznych samochodu
  • Dysponujemy szerokim zakresem testerów i przyżądów diagnostycznych pozwalających na kompleksową diagnostykję wielu znanych marek.
  • Posiadamy oryginalny system diagnostyczny Peugeot - Citroen i Renault pozwalający na kompleksową diagnostykę i programowanie.
  • Profesjonalny chiptuning.
  • Usuwanie filtra cząstek stałych (FAP/DPF)
  • Wyłączanie AD-BLUE katalizatorów SCR
  • Wyłączenie NOX i zaworów EGR

Montujemy wysokiej klasy instalacje gazowe firmy KME NEVO SKY DIRECT do bezpośredniego wtrysku benzyny (FSI, TSI, HPI, GDI, ....).                                                                                                                

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu w elektronice samochodowej możemy w układach DIRECT zwiększyć moc silnika oraz automatycznej skrzyni biegów. Po zamontowaniu uniwersalnej instalacji NEVO SKY DIRECT będzie można cieszyć się świetnymi osiągami auta.

 

Warsztat prowadzony z wieloletnim doświadczeniem. Odbywanie ciągłości szkoleń prowadzonych przez renomowane firmy oraz bieżące inwestycje w sprzęt pozwalają nam na sumienne, dokładne i profesjonalne wykonywanie usług.

 

Zlecając swój pojazd do naprawy bądź modyfikacji pamiętajcie Państwo że tylko wykwalifikowany personel oraz wysokiej jakości sprzęt są w stanie w dzisiejszych czasach elektroniki profesjonalnie wykonać usługę. Aby móc się o tym przekonać zapraszamy do naszego warsztatu.

Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem zajmuje się profesjonalnym chiptuningiem, świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie elektromechaniki, oraz posiadamy serwis Diesla. Wiedza i umiejętności, które zdobywaliśmy przez lata w pracy (z elektryką , elektroniką , oprogramowaniem, układami common rail) zostały ubogacone w kosztowne szkolenia. Pozwalają one naszemu zespołowi pracowników podnosić swoje kwalifikacje by być cały czas na bieżąco z bardzo szybko rozwijającą się technologią. W ten sposób ranga naszych usług cały czas jest na możliwie najwyższym poziomie . Do każdego egzemplarza samochodu dopracowujemy z osobna, z zachowaniem bezpieczeństwa program sterujący, który zostaje również dopasowany do oczekiwań klienta. Pracujemy tylko na najlepszym oryginalnym, certyfikowanym sprzęcie i oprogramowaniu. Większość modyfikacji wykonujemy bezinwazyjnie poprzez złącze diagnostyczne OBD. Dlatego nasi klienci mają pewność że ich sterownik nie zostanie uszkodzony.

Dzięki wysokiej jakości naszych usług wszystkie modyfikowane samochody jeżdżą długo i bezawaryjnie a ich właściciele wracają do nas swoimi nowymi nabytkami.

Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętą elektroniką samochodową. Oferujemy m.in. chiptuning, usuwanie DPF, EGR, Sond, NOx, AdBlue itd.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą;

WWW.TUNING-DPF.PL

WWW.GAZ-ELEK.PL

LPG Dodatkowe

 

Firma w gazeo.pl

 gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.