REKLAMA
LPGM.A.K. Lpg Solutions

 

woj. dolnośląskie
Raciborska 11, 59-220 Legnica

Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu
STAG KME LPGTECH PRINS
Polecany
przez:


Dodatkowe dane kontaktowe
maklpg.pl
biuro@maklpg.pl

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 7:00-18:00
Sobota: 8:00-16:00
Niedziela: nieczynne

Akceptowane formy płatności
Gotówka, Przelew, Raty

Mówimy po
polsku, angielsku, niemiecku

Firma ma polisę OC
Co daje polisa?

Powiększ mapę
Zaplanuj dojazd
A
B

 
Opis firmy
M.A.K. LPG Solutions powstała w Legnicy w 2013 roku jako efekt wieloletniego zbierania doświadczeń w branży motoryzacyjnej oraz tematyce instalacji gazowych LPG dla motoryzacji.
Kwalifikacje i umiejętności zostały potwierdzone zdobyciem certyfikatu ukończenia prestiżowego kursu organizowanego przez firmę AC S.A, producenta instalacji gazowych STAG - AKADEMIA STAG, jak również certyfikatu ukończenia szkolenia w firmie LPGTECH
Rozpoczęcie współpracy z drugim dużym producentem instalacji: LPGTECH, zaowocowało uznaniem naszego zakładu za polecany przez tą firmę.
Nasza firma przy montażu instalacji korzysta jedynie ze sprawdzonych rozwiązań, nieustannie poszerzając swoją wiedzę w tej dynamicznie rozwijającej się branży. Stawiamy również na innowację i nowe technologie, aby oferowane przez nas instalacje gazowe były najwyższej jakości.
Naszym mottem jest "Stawiamy na jakość, nie na ilość". W miesiącu wykonujemy co najwyżej kilka montaży, przez co każdy wykonywany jest bez pośpiechu, z dużą dokładnością.
Każdy montaż jest przeprowadzany z zachowaniem najwyższej precyzji i dbałości o Państwa auto. Wszystkie czynności są przemyślane i zaplanowane. Przed przystąpieniem do prac elementy karoserii i wnętrza są zabezpieczane za pomocą specjalnych mat ochronnych i pokrowców.

LPG Dodatkowe

 

Firma w gazeo.pl

 gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.