REKLAMA
LPGMASCAR

 

woj. mazowieckie
Gołebiowska 37a, 26-600 Radom

Wycena instalacji LPG Poleć znajomemu
STAG LPGTECH
Polecany
przez:


Dodatkowe dane kontaktowe
tel.: 48 384 73 56
www.mascar-autogaz.pl
mascar@stag.pl

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 8:00-17:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Akceptowane formy płatności
Gotówka

Mówimy po
polsku

Data rozpoczęcia działalności
1999

Powiększ mapę
Zaplanuj dojazd
A
B

 
Opis firmy

Firma MASCAR powstała w 1999 r i od tej pory główną jej działalnością jest montaż instalacji LPG. Od 2010 jesteśmy partnerskim warsztatem serwisowym STAG.  Montowane przez nas instalacje dowodzą iż można zainstalować LPG w aucie w taki sposób, aby zapewnić mu długotrwałą i bezproblemową eksploatację. Miłe i niezapomniane odczucia z jazdy rzędową szóstką czy też widlastą ósemką niekoniecznie muszą przyczyniać się do „dziury” w naszej kieszeni oraz być powiązane z wiecznym brakiem środków na koncie bankowym.

Dobrze dobrane podzespoły, sposób montażu oraz wystrojenia, poparte wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, nie sprawiają żadnych „niemiłych” niespodzianek naszym klientom. Wystrojone przez nas auta tak samo „jeżdżą” na gazie jak i na benzynie, My nie popieramy teorii, że paląca się żółta kontrolka na desce ( tzw check engine ), jest nieodzownym elementem który zagości w twoim aucie na stałe po „zagazowaniu”.

Wiedza i zdobyte doświadczenie dają gwarancję, że: – Wszystkie elementy instalacji zostaną dobrane odpowiednio do parametrów technicznych danego auta – Instalacja będzie wyglądała schludnie bez plątaniny kabli i bałaganu pod maską – Instalacja zamontowana zostanie zgodnie ze sztuką poprawnego montażu – Auta, w jakich montujemy gaz, są strojone także w warunkach drogowych z użyciem sondy szerokopasmowej

 

LPG

 

Firma w gazeo.pl

 gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.