REKLAMA
LPGRocar Robert Mroczkowski

 

woj. mazowieckie
Nowe Boryszewo 10/1, 09-410 Płock

Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu
STAG AG Centrum LANDIRENZO
Polecany
przez:


Dodatkowe dane kontaktowe
www.rocar.pl
bartosz@rocar.pl

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 8-17
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Akceptowane formy płatności
Gotówka

Mówimy po
polsku

Powiększ mapę
Zaplanuj dojazd
A
B

 
Opis firmy

 

Firma ROCAR zajmuje się kompleksowym zaopatrywaniem firm, warsztatów oraz klientów indywidualnych w następujące produkty:

    instalacje gazowe LPG do pojazdów samochodowych,
    szyby samochodowe,
    części samochodowe (od samochodów marek europejskich, amerykańskich i azjatyckich).

Prowadzimy również szkolenia oraz konsultacje techniczne w zakresie motoryzacji – głównie najnowsze rozwiązania w zakresie systemów LPG.Zamówienia dostarczamy do naszych klientów na całym terytorium Polski jak i zagranicy. Posiadamy własny transport ale korzystamy również z usług wyspecjalizowanych firm spedycyjnych dzięki temu jesteśmy w stanie skrócić czas dostaw i na bieżąco reagować na potrzeby klientów.

Dzięki temu, że bezpośrednio współpracujemy z największymi producentami, możemy zapewnić naszym Klientom bardzo korzystne ceny na najlepsze na świecie części, co przy dzisiejszej konkurencji na rynku jest równie ważne, jak jakość oferowanych produktów. W kontaktach z firmami współpracującymi olbrzymi nacisk kładziemy na partnerstwo i profesjonalne zaangażowanie w osiąganie obopólnych korzyści. Na rynku motoryzacyjnym kooperujemy z tymi partnerami, którzy chcą profesjonalnie i nowocześnie działać na dynamicznie zmieniającym się rynku motoryzacyjnym.

Wieloletnia działalność ROCAR na rynku krajowym, jak i zagranicznym zaowocowała zaufaniem wielu klientów, którzy podjęli współpracę z naszą firmą. Doświadczenie i zdobyta wiedza gwarantują profesjonalną i kompleksową obsługę, co pozwala utrzymywać stałą więź z naszymi klientami.

LPG Gazodiesel

 gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.