REKLAMA
LPGSUPRAL

 

woj. dolnośląskie
Al. Kasprowicza 111, 51-146 Wrocław

Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu
STAG LOVATO LANDIRENZO
Polecany
przez:


Dodatkowe dane kontaktowe
tel.: +48 71 325 33 93
tel.: +48 71 326 01 15
fax.: +48 71 325 33 93
www.supral.pl
supral@onet.pl

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 9:00-17:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Akceptowane formy płatności
Gotówka, Przelew

Mówimy po
polsku

Data rozpoczęcia działalności
1986

Firma ma polisę OC
Co daje polisa?

Powiększ mapę
Zaplanuj dojazd
A
B

 
Opis firmy

SUPRAL jest to firma z 30 letnią tradycją, montażem i serwisem instalacji gazowych zajmujemy się od 20 lat. Byliśmy jedną z pierwszych firm, we Wrocławiu zajmującą się montażem, jak i serwisem instalacji gazowych. Długoletnie doświadczenie pozwala nam na dobranie optymalnej instalacji gazowej do każdego typu samochodu. Wspierając naszą wiedzę najnowszym sprzętem diagnostycznym, jesteśmy w stanie naprawić i serwisować prawie każdą instalację gazową.

Doskonaląc swoje umiejętności, stawiając na rozwój oraz szkolenie naszej kadry pracowniczej, byliśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom stawianym przez firmę AC staliśmy się AUTORYZOWANYM ZAKŁADEM SIECI STAG.

Zdobyta wiedza i doświadczenie, nie tylko teoretyczne, ale również praktyczne, pozwalają nam w optymalny sposób skonfigurować instalację gazową pod konkretny typ, model, markę samochodu jak i oczekiwania klienta.

Montowane przez nas instalacje posiadają 2 letnią gwarancje na wszystkie podzespoły, zarówno te mechaniczne, jak i elektroniczne, bez limitu kilometrówGwarancja ta ma charakter ogólnopolski. Istnieje możliwość przedłużenia jej do 8 lat.

Dodatkowo w oparciu o oczekiwania naszych kientów otwożylismy drugą filę naszej firmy, w której nie tylko możecie Państwo zamontować instalację gazową, ale również naprawić kompleksowo swój samochód, ale również założyć alarm, naprawić i nabić klimatyzację jak i również wymienić opony.

 

LPG Dodatkowe

 

Firma w gazeo.pl

 gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.