REKLAMA
LPG
Zamknij
Następne zdjęcie
Cała galeria
1 z 22
fot. gazeo.pl / Dacia Lodgy to kandydat do montażu fabrycznej instalacji LPG. I faktycznie, dostanie taką, ale najprędzej w 2013-14 roku poprzednie następne
04.06.2012

AMI 2012 - niemiecki łącznik

FLESZ AMI 2012 - niemiecki łącznik fot. gazeo.pl

Polskie targi motoryzacyjne to imprezy o wyłącznie lokalnym zasięgu, podczas których światowych premier się nie uświadczy. Na szczęście niedaleko, niespełna 300 km za granicą z Niemcami, jest Lipsk, a tam AMI - wystawa z prawdziwego zdarzenia.
REKLAMA

AMI to wydarzenie z tradycjami, któremu nie można odmówić rozmachu. Zgoda, że nie są to targi ze światowej pierwszej ligi, mogące pod względem atrakcyjności i liczby premier mierzyć się z wystawami genewskimi, paryskimi czy tymi w Detroit. Dla zwiedzających z Polski, którzy teraz, po doprowadzeniu autostrady A2 do samej granicy, mają tam jeszcze łatwiejszy dojazd, lipska impreza to jednak nie lada gratka. Byliśmy, obejrzeliśmy, uprzejmie donosimy - na razie w formie fotorelacji. Zapraszamy do nacieszenia oczu!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: relacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.