REKLAMA
13.06.2012

Argus Autogas 2012 - na szerokich wodach

Zeszłoroczna konferencja Argus European Autogas w Düsseldorfie zebrała bardzo pozytywne opinie uczestników, dlatego nic dziwnego, że organizatorzy zdecydowali się na kolejną edycję imprezy przemianowanej w międzyczasie po prostu na Argus Autogas. Zainteresowani powinni rezerwować termin w dniach 13-14 czerwca 2012 r.
REKLAMA

Konferencja odbędzie się we Frankfurcie nad Menem, w gościnnym hotelu Le Méridien Parkhotel. Impreza w całości poświęcona jest autogazowi, a tematykę podzielono w taki sposób, by można było wziąć udział tylko w jednym, wybranym dniu.
Pierwszego dnia zaproszeni eksperci przedstawią autogaz na tle rynku LPG w ogóle na przykładzie poszczególnych krajów: Niemiec, Australii, Polski, USA, Pakistanu, Rosji i Korei. Przedstawiona zostanie również rola prawodawstwa unijnego w kształtowaniu całej branży propanu-butanu jako paliwa samochodowego oraz analiza podaży i popytu na naszym kontynencie. Dzień drugi przyniesie dyskusję nad technologią z zakresu autogazu. Goście i prelegenci-specjaliści omówią aktualny stan rzeczy w dziedzinie samochodowej techniki LPG, rodzące się innowacje i ich wpływ na przyszłość rynku (w tym technologie wielopaliwowe, takie jak gazodiesel), zaangażowanie ze strony producentów samochodów i ich bieżącą ofertę oraz rozwiązania czekające na wdrożenie lub znajdujące się dopiero w fazie rozwoju. Rozważania teoretyczne zostaną poparte stosownymi studiami przypadku.
Jedną z prezentacji – spodziewamy się, że otwierającą – wygłosi występujący przed rokiem w roli moderatora Nick Black, redaktor Argus LPG World. Inne gwiazdy debiutanckiej edycji powracające w sequelu to: Ercüment Polat (Aygaz, Turcja), Samuel Maubanc (AEGPL, w 2011 r. gość, lecz nie prelegent), Alexander Stöhr (DVFG – Niemiecka Organizacja LPG, tym razem w roli panelisty) i „nasz” Andrzej Olechowski z Polskiej Organizacji Gazu Płynnego (podczas pierwszej edycji słuchacz i uczestnik, teraz również mówca). Wystąpi także Chris Smith z firmy G-Volution, którego ostatnio mieliśmy okazję słuchać podczas konferencji POGP „LPG – Wyjątkowa Energia” w Warszawie.

Druga część konferencji poświęcona nowym technologiam, nie obejdzie się bez niespodzianek w obsadzie, dlatego „na plakacie” pojawi się także kilka nowych nazwisk. Do rodziny Argus Autogas wejdą w tym roku m. in. Warring Nielson z firmy Elgas oraz Corrado Storchi z Landi Renzo. Spragnionych większej liczby szczegółów odsyłamy na oficjalną stronę Argus Autogas 2012, jednocześnie jednak zobowiązujemy się informować na bieżąco o wszelkich aktualizacjach.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: Argus Mediagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.