REKLAMA
07.02.2011

GasShow 2011: Wystawcy polscy

GasShow 2011 za miesiąc, a lista wystawców, od dawna, jest już dwa razy dłuższa niż w ubiegłym roku. Wygląda na to, że jak przystało na największy rynek autogazu w Unii Europejskiej, GasShow będzie najważniejszym miejscem spotkań tej branży.
REKLAMA
fot. gazeo.pl

GasShow 2011 za miesiąc, a lista wystawców, od dawna, jest już dwa razy dłuższa niż w ubiegłym roku. Wygląda na to, że jak przystało na największy rynek autogazu w Unii Europejskiej, GasShow będzie najważniejszym miejscem spotkań tej branży. Na powierzchni ponad 3.600 m. kw. Polscy producenci i dystrybutorzy pokażą nie tylko swoje standardowe produkty ale i najnowsze rozwiązania techniczne, bazujące na polskim zapleczu konstrukcyjnym oraz wykonaniu. A że możemy konkurować z największymi zagranicznymi firmami z tej branży świadczy to, że wielu z wystawców, z powodzeniem działa na zagranicznych rynkach.

Największe zainteresowanie wzbudzać zapewne będą sterowniki do instalacji LPG i gotowe kompletacje, polecane przez producentów i dystrybutorów.
AC, A.Max, Alex, Auto Gaz Holandia, Auto Gaz Centrum, Auto Gaz Śląsk, Elpigaz, Europegaz, Lecho, LPGTECH, Versus, to tylko część firm, które zadeklarowały już swój udział w targach i szykują się do krajowego święta LPG.

Podczas targów, będzie można porównać m.in. ofertę zbiorników LPG. Na jednym z największych stoisk tegorocznych targów, będzie można obejrzeć możliwości produkcyjne europejskiego potentata w świecie zbiorników LPG: firmy Stako z Słupska. Nie zabraknie także innych graczy: Bormechu z Ustki, Grodkowskich Zakładów Wyrobów Metalowych, PolmoConu z Gorlic czy Irene z Kobylnicy.
Podobnie jak w zeszłym roku, w pełnym składzie zjawią się najwięksi polscy, producenci filtrów gazu płynnego: Certools, Filgaz i ZWM Czaja. Prawidłowo wykonana instalacja gazowa wymaga m.in. zastosowania odpowiednich węży technicznych, rurek z miedzi czy tworzyw sztucznych. Wśród firm zajmujących się tym segmentem branży, na targach obecne będą: Fagumit z Wolbromia czy Alek z Warszawy.

Niezależnie od producentów, dystrybutorów czy hurtowni działających w branży autogazu, na GasShow pojawią się także inne firmy związane z handlem gazem płynnym. Swój udział potwierdził narodowy dostawca LPG - Orlen Gaz, który planuje wzmocnić swoja pozycję na rynku autogazu. Dla wielu użytkowników aut z instalacja LPG, bardzo ciekawa może być wizyta na stoisku Instytutu Nafty i Gazu z Krakowa, który na co dzień zajmuje się głównie badaniem jakości gazu i paliw konwencjonalnych.

Instalatorów instalacji LPG zainteresować może m.in. oferta swarzędzkiej firmy Haik, która wyposaża warsztaty i stacje kontroli pojazdów w analizatory spalin wraz z osprzętem i materiałami eksploatacyjnymi.

Wszystkich zwiedzających i wystawców zapraszamy serdecznie do redakcyjnego stoiska Gazeo.pl - strefy spotkań i mile spędzonego czasu.

Międzynarodowe Targi GasShow 2011 odbędą się w dniach 11-12 marca, w godzinach 9.00 - 17.00, w hali warszawskiego Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Wojciech Mackiewicz
źródło: ECP Communicationsgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.