REKLAMA
05.03.2015

GasShow 2015 - na półmetku

Pierwszy dzień tegorocznej edycji targów GasShow za nami, ale to nie koniec emocji na dziś, bo choć gościnna hala Expo XXI zamyka na noc swe podwoje, przed nami jeszcze ceremonia wręczenia prestiżowych nagród branżowych – INPRO 2015.
REKLAMA
GasShow 2015 - ekspozycja zewnętrznafot. gazeo.plGasShow 2015 - ekspozycja zewnętrzna

Pierwszy dzień GasShow dostarczył nam porządnej dawki wrażeń – nowych produktów i starych znajomych było tyle, że także jutro nie zabraknie nam zajęć, a prawie na pewno zabraknie czasu, by z każdym porozmawiać tak długo, jak byśmy chcieli. Cóż, taka jest specyfika tej imprezy – trwa tylko dwa dni (choć tak naprawdę zaledwie ok. 16 godzin), a więc oszczędne gospodarowanie czasem to konieczność. Na szczęście jest jeszcze wieczorne Afterparty, które poza ceremonią wręczenia INPRO ma wymiar towarzyski.

My jednak skupiamy się na konkretach, czyli liście wyróżnionych statuetkami firm. Jeżeli nie macie jeszcze dostępu do przecieków z trwającej w Villi Foksal gali, uzbrójcie się w cierpliwość i zajrzyjcie do nas jutro. Jesteśmy na miejscu i skrzętnie dokumentujemy przebieg ceremonii, by rano drugiego dnia targów podzielić się z Wami informacją o tegorocznych triumfatorach. Zaglądajcie na gazeo.pl!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: relacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.