REKLAMA
06.07.2012

Master Truck 2012 - pimp my truck

Już tylko cztery dni pozostały do rozpoczęcia 8. edycji Międzynarodowego Zlotu Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych Master Truck. Popis inwencji i umiejętności „truckerów” będzie można podziwiać w dniach 6-8 lipca 2012 r. na Autodromie-Lotnisku Polska Nowa Wieś k/Opola. Gazeo.pl ponownie przygotowuje ekspozycję promującą montaż instalacji gazowych w pojazdach do ciężkich zadań. Zapraszamy!
REKLAMA

Master Truck to nie jest spotkanie garstki entuzjastów. Dość powiedzieć, że zlot odbywa się na terenie lotniska należącego do lokalnego aeroklubu (piknik lotniczy to zresztą jedna z największych atrakcji towarzyszących), a poprzednie wydanie imprezy odwiedziło ponad 56 tys. zwiedzających! Jak na specjalistyczne wydarzenie, poświęcone bądź co bądź dość wąskiemu gronu zainteresowanych, to naprawdę godny odnotowania wynik. Program wydania 2012 sugeruje, że i w tym roku organizatorzy i wystawcy mogą liczyć na tłumy publiczności.

Zadbano bowiem, by nikt się nie nudził. Przewidziano koncerty muzyki country, disco z udziałem DJ-a, pokazy laserowe, próby zręcznościowe dla kierowców oraz finał konkursu Young European Truck Driver. Do tego gry i symulatory na poszczególnych stoiskach, akrobacje powietrzne maszyn latających oraz pokazy modeli statycznych i zdalnie sterowanych. Pomyślano także o najmłodszych, którym czas umilać będą zabawy z udziałem postaci z Gwiezdnych Wojen i Piratów z Karaibów. My zadbamy zaś o to, by i w strefie autogazu pod egidą gazeo.pl zwiedzający mogli nasiąkać gazową wiedzą i dobrze się bawić. Lepiej wyspać się zawczasu, bo podczas Master Truck może nie być do tego zbyt wielu okazji...

Jeżeli jesteś kierowcą ciężarówki, dla którego auto nie jest tylko narzędziem pracy, lecz również najlepszym kumplem i sposobem wyrażenia własnej osobowości, menadżerem floty ciężkich pojazdów użytkowych, właścicielem firmy transportowej poszukującym metod obniżenia kosztów bez obniżania poziomu usług lub po prostu pasjonatem wszystkiego, co ma 18 kół i waży 40 ton, przyjeżdżaj na Master Truck 2012 i koniecznie zajrzyj na stoisko przygotowane przez gazeo.pl. Sprawmy razem, by uczestnicy tego wydarzenia opowiadali o nim swoim wnukom!

 

Aktualizacja (02.07 2012):

Nasza wiedza na temat gazodiesla, choć obszerna, jest czysto teoretyczna. Zaprosiliśmy więc do współudziału firmy, które dysponują doświadczeniem „z pierwszej ręki”, a nierzadko na dopracowywaniu systemów jednoczesnego zasilania silników olejem napędowym i skroplonym gazem wręcz zjadły zęby. Będą zatem konstruktorzy reprezentujący producentów instalacji do silników wysokoprężnych (Europegas i Elpigaz) oraz praktycy, a więc ludzie bezpośrednio zaangażowani w montaż tego typu układów w busach czy ciągnikach siodłowych (z warsztatu GasCar).

Aby zaś móc zaprezentować w pełni możliwości i korzyści płynące z konwersji diesla na częściowe zasilanie autogazem, zaprosiliśmy do udziału w strefie autogazu podczas Master Truck 2012 firmę V-Tech, produkującą hamownie podwoziowe. Urządzenie przygotowane przez V-Tech stanie na stoisku i dostarczy (dzięki podstawionym przez Europegas i Elpigaz pojazdom z instalacjami gazodieslowskimi) niezbitych dowodów na to, że po konwersji silnik o zapłonie samoczynnym oferuje wyższą moc i dodatkowy zastrzyk momentu obrotowego.

Master Truck 2012 startuje już 6 lipca. Jeżeli jesteś fanem wielkich ciężarówek, w dodatku mocno zmodyfikowanych, o niepowtarzalnym, indywidualnym charakterze, a do tego interesujesz się ideą jednoczesnego zasilania silnika olejem napędowym i LPG, odwiedź koniecznie Autodrom-Lotnisko Polska Nowa Wieś k/Opola i przyjdź do strefy autogazu pod egidą gazeo.pl. Do zobaczenia podczas „najcięższej” imprezy tego lata!

Więcej szczegółów na stronie internetowej organizatora.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Robert Markowski
źródło: Master Truckgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.