REKLAMA
27.12.2011

Minął rok - niech żyje nowy rok!

Czas szybko płynie, kiedy ma się dużo pracy, dlatego też ostatnie dwanaście miesięcy zleciało nam jak z bicza strzelił. Okazuje się jednak, że nawet tyle czasu to niewystarczająco dużo na realizację wszystkich planów i niektóre z nich muszą poczekać, aż w kalendarzu pojawi się liczba 2012. Prawdę mówiąc, także w przyszłym roku może być potrzebny trzynasty miesiąc, byśmy zdążyli zrealizować swoje śmiałe zamierzenia. Ale to akurat dobrze!

REKLAMA
Dreamstime.com© Ingrid PratsDreamstime.com

Jeżeli pracowity rok to dobry rok, okres od stycznia do grudnia 2011 możemy z czystym sumieniem, ale i dumą uznać za doskonały. Udział w kilkudziesięciu imprezach targowych i konferencjach branżowych oraz kilkaset nowych publikacji, w tym reportaże, relacje, testy oraz jak zawsze dogłębne teksty o tematyce technicznej - to wszystko sprawiło, że stale mieliśmy ręce pełne roboty. Owszem, jesteśmy już trochę zmęczeni i chętnie wypoczywamy w oczekiwaniu na „zmianę kodu”, jednak przy okazji ładujemy akumulatory, by po Nowym Roku znów rzucić się w wir pracy. A tej nam na pewno nie braknie!

Obiecujemy nadal być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla branży paliw alternatywnych, rzetelnie relacjonować istotne wydarzenia i wyciskać każde zagadnienie do ostatniej kropli. Mamy także pewność, że wciąż będziemy Was zaskakiwać i zmieniać się dla Was, oczywiście na lepsze. Życzymy zaś Wam, Drodzy Czytelnicy, abyście również mieli w 2012 r. dużo pracy (zwłaszcza dla warsztatów montujących instalacje gazowe nawał zleceń to dobra wiadomość), abyście wytrwali w swoich noworocznych postanowieniach, a także byście nie całkiem poważnie podchodzili do kwestii upływu czasu. W końcu nie tyle ma się lat, ile podają dokumenty, ale tyle, na ile się czujemy. Powodzenia w nowym roku życzy serdecznie zespół Gazeo.pl!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: Gazeo.plgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.