REKLAMA
06.12.2011

Prezenty rozdane - Mikołajowi lżej!

Święty Mikołaj to taki specyficzny typ człowieka, który cieszy się, kiedy mu ubywa. W konkursie organizowanym wspólnie przez ORLEN GAZ i Gazeo.pl Mikołaj rozdał już wszystkie nagrody i zamiast rozpaczać, że nic mu nie zostało, nadyma w uśmiechu rumiane policzki i z radości zaciera ręce. Wkrótce napełni worek nowymi prezentami i ruszy w kolejne światowe tournée - w końcu Gwiazdka za pasem...

REKLAMA
fot. gazeo.pl


Mikołajkowa zabawa ORLEN GAZ i Gazeo.pl okazała się - zupełnie szczerze - dużym sukcesem! Inny by się chwalił, a my tylko stwierdzamy fakt. W ciągu dwóch tygodni, cztery etapy konkursu przyciągnęły liczną rzeszę uczestników, wytrwale walczących o Nagrody Dnia oraz udział w Wielkim Finale. A było o co się bić, wszak karta paliwowa na LPG o wartości 150 zł, do wykorzystania na stacjach PKN ORLEN, piechotą nie chodzi! Nie chodzi, bo nie musi - za taką kwotę można bowiem zatankować ponad 50 l niezmiennie najtańszego paliwa na rynku i jeździć, jeździć, jeździć, aż... braknie. Ale w międzyczasie da się jeszcze rozwieźć sporo prezentów (wyręczając zapracowanego „Mikusia”) i uratować ławicę karpi, przewożąc je cichcem, po nocy, do pobliskiego jeziora.

My tu o rybach, a miało być o konkursie. Nasi uczestnicy obierali różne strategie - jedni przypuszczali krótkie, szybkie szarże po Nagrody Dnia, inni z iście napoleońską strategią i wytrwałością zbierali punkty w długiej batalii o finał. W końcowym losowaniu Nagród Głównych i Nagród Pocieszenia wzięła udział 1/3 wszystkich zgłoszonych, czyli upór i konsekwencja opłaciły się. Szczęśliwcami obdarowanymi przez dobrotliwego, brodatego staruszka w czerwonym kubraku okazali się: Mariusz Tomaszewski z Zabłudowa, Piotr Grochowski z Janowa Podlaskiego i Dawid Więcław z Leżajska jako laureaci Nagród Głównych oraz Krzysztof Stasiuk z Kętrzyna (wcześniejszy zdobywca Narody Dnia!), Karol Rogoziecki z Bydgoszczy i Zbigniew Zajkowski z Zabrza - zdobywcy Nagród Pocieszenia. Przy okazji przypominamy laureatów poszczególnych etapów, zdobywców Nagród Dnia:


- etap I: Tomasz Dorocicz ze Stalowej Woli i Adam Brzana z Laskowic Wielkich;
- etap II: Krzysztof Stasiuk z Kętrzyna i Michał Jagieło z Myszkowa;
- etap III: Ewelina Koc z Łodzi i Mirosław Kieraś z Łysej Góry;
- etap IV: Krzysztof Kiera z Piekar Śląskich i Dominika Kułakowska z Suwałk.


Zwycięzcom poszczególnych etapów i finału gratulujemy, a wszystkich uczestników zapraszamy do kolejnych konkursów w Gazeo.pl!


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: Gazeo.plgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.