REKLAMA
03.02.2015

Rabat za samodzielne tankowanie LPG na Statoil

"Tankuj paliwo LPG z rabatem 10 gr/l" to hasło promocji sieci stacji paliw Statoil, która w ten sposób zachęca do samodzielnego tankowania autogazu, bez wzywania pracownika obsługi.
REKLAMA

Statoil jest prekursorem wprowadzenia samoobsługi w zakresie tankowania LPG na swoich stacjach paliw w Polsce. Pod koniec listopada 2013 r. uruchomiono samoobsługę na 7 stacjach Statoil. Były to obiekty zlokalizowane w Warszawie i Olsztynie. Od maja, zeszłego (2014) roku, LPG można samodzielnie tankować na wszystkich stacjach Statoil.

Samodzielne tankowanie LPG na Statoilfot. gazeo.plSamodzielne tankowanie LPG na Statoil jest premiowane rabatem w wysokości 10 gr za litr

Teraz Statoil wprowadza akcję promocyjną, która ma na celu zachęcenie kierowców do samodzielnego tankowania LPG. Każdy kto do 28 lutego 2015 r. zatankuje samodzielnie LPG i okaże pracownikowi stacji kod rabatowy (dostępny na stronie internetowej Statoil) uzyska rabat w wysokości 10 gr. za każdy zatankowany litr paliwa gazowego.

Jednorazowo można zatankować maksymalnie 60 litrów LPG ze wspomnianym rabatem. Oznacza to, że maksymalna jednorazowa kwota rabatu nie może przekroczyć 6 zł. Pozostała ilość zatankowanego autogazu jest sprzedawana po cenie z dystrybutora.

Rabat jest naliczany od każdego pełnego litra, co oznacza, że tankując LPG w ilości 24,6 l otrzymamy zniżkę za 24 l paliwa, czyli 2 zł 40 gr.

Promocja nie łączy się z innymi promocjami, a jej szczegółowy regulamin i zestawienie adresów 261 stacji, na których można uzyskać rabat przy samodzielnym tankowaniu LPG, są dostępne na stronie internetowej Statoil.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

Piotr Złoty
źródło: Statoilgazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.