REKLAMA
07.09.2009

Verda będzie szkolić

Firma Verda, do niedawna znana jako Eko Alma Sp. z o. o., organizuje wkrótce specjalistyczne szkolenie dla monterów i serwisantów. Termin nadsyłania zgłoszeń został wydłużony do 23 września.

REKLAMA
Kit MTM Eco Driveautogassystem.plKit MTM Eco Drive


Verda Sp. z o. o. jest wyłącznym przedstawicielem włoskich marek Kit MTM oraz Zavoli w Polsce. 2-dniowe szkolenie odbędzie się w dniach 1-2 października 2009 roku w siedzibie firmy Verda w Radwanicach.

Przedmiotem szkolenia jest uzyskanie specjalistycznej wiedzy na temat programowania, serwisowania oraz rozwiązywania problemów technicznych napotykanych przy montażu sekwencyjnych instalacji wtrysku gazu, firm MTM i Zavoli.

Szkolenie prowadzone będzie przez włoskich techników, co powinno pozwolić na uzyskanie maksimum informacji, pochodzących bezpośrednio od producenta. Osoby uczestniczące w szkoleniu uzyskają imienne międzynarodowe certyfikaty oraz materiały techniczne pomocne przy montażach.

kit Aliseiautogassystem.plkit Alisei


Szkolenie jest bezpłatne, a dla jego zamiejscowych uczestników organizator zabezpiecza obiad oraz nocleg.
Początek szkolenia o godzinie 10.00 1 października, zakończenie 2 października około godziny 13.00.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zainteresowanych prosimy o osobiste, mailowe lub telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa do dnia 10 września u Pani Agnieszki Zieleniewskiej w firmie Verda Sp. z o. o.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: Verda, informacja własnagazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.