REKLAMA
08.11.2010

Wielki konkurs dla montażystów AC - REKLAMA

REKLAMA

W październiku ruszył wielki konkurs dla montażystów samochodowych instalacji gazowych, przygotowany przez firmę AC S. A., producenta instalacji gazowych marki STAG.
REKLAMA
Wielkie nagrodobranie ze STAG-iemfot. AC S.A.Wielkie nagrodobranie ze STAG-iem rozpoczęte! Gotów na polowanie?

Po raz kolejny AC S.A. zaskoczyło wszystkich innowacyjnością prowadzonych działań marketingowych. Po przeprowadzonej w ubiegłym roku loterii, w której główną wygraną był samochód osobowy o wartości ponad 50 tys. zł, firma wprowadza równie atrakcyjny konkurs z niemniej interesującymi nagrodami.

Wielkie nagrodobranie ze STAG-iemfot. AC S.A.Ustrzel nagrody nim zrobią to inni!

Konkurs jest prowadzony pod nazwą „Wielkie nagrodobranie ze STAG-iem”. Aby wziąć w nim udział, wystarczy dokonać montażu samochodowej instalacji gazowej STAG, na której opakowaniu znajduje się zdrapka konkursowa. Od 25 października zdrapki konkursowe są dołączane do wszystkich minikitów STAG-4, STAG-300 PLUSSTAG-300 PREMIUM.

Znajdujący się na każdej zdrapce kod to określona liczba punktów. Z kolei punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody lub gotówkę na karcie VISA, którą otrzymuje każdy uczestnik konkursu. Najważniejszą zaletą wprowadzonego przez AC S.A. konkursu jest to, że nagradza on wszystkich. Wielkość wygranej w konkursie zależy wyłącznie od liczby zamontowanych instalacji STAG, a zatem również te osoby, które nie mają szczęścia w grach losowych, w konkursie AC S.A. na pewno wygrają. Kolejna zaleta programu to bardzo bogaty katalog nagród. Poza sprzętem elektronicznym hi-fi i AGD, jest również coś dla wielbicieli sportów ekstremalnych. Jedną z nagród jest na przykład skok na spadochronie. Kolejna zaleta programu to możliwość wymiany punktów na gotówkę. A zatem jeśli nawet uczestnik konkursu nie znajdzie w katalogu niczego interesującego dla siebie, zawsze może wymienić zebrane punkty na gotówkę, a następnie spożytkować ją na dowolny cel. Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie i życzymy wielkich wygranych!

Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej AC S.A.


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

AC S.A.
źródło: AC S. A.gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.