REKLAMA
Zamknij
Następne zdjęcie
Cała galeria
1 z 5
fot. gazeo.pl / Nagrodami w konkursie gazeo.pl są praktyczne pokrowce ochronne IZI Sport poprzednie następne
08.09.2014

Wygrali z gazeo.pl!

Wygrali z gazeo.pl! fot.gazeo.pl

Skończył się konkurs „Zapisz się i wygraj!” dla nowych newsletterowiczów gazeo.pl. Aby wziąć w nim udział, wystarczyło w trakcie minionego weekendu zapisać się do newlettera gazeo.pl. Warto sprawdzić, czy jest się na liście laureatów.
REKLAMA
nagrody w konkursie gazeo.plfot. gazeo.plNagrody ozdobione są logotypem IZI Sport i gazeo.pl

Zapisać się na nasz newsletter można było wchodząc na naszą stronę lub odwiedzając stoisko gazeo.pl na targach InterCars. Jako że targi InterCars skierowane są do warsztatów samochodowych, wraz z firmą IZI Sport przygotowaliśmy specjalne, „warsztatowe” nagrody – pokrowce warsztatowe na błotniki, fotele i cały przód samochodu będące w ofercie IZI Sport.

Solidne, wykonane z ekoskóry pokrowce na błotniki zaopatrzone są w magnesy neodymowe do mocowania do karoserii i sznurki do nadwozi alumniowych bądź z tworzyw sztucznych. Pokrowce fotelowe mocowane są za pomocą taśmy z zatrzaskami.


Wszystkie nagrody, które wysyłamy do zwycięzców, ozdobione są logotypami IZI Sport i gazeo.pl, aby stanowiły nie tylko praktyczne narzędzia pracy, ale również miłą pamiątkę.

Redakcyjny komputer w wyniku skomplikowanej procedury losowania działań wyłonił trzech zwycięzców. Nagrodę główną w postaci pokrowców ochronnych na cały przód auta i fotel kierowcy zdobył p. Dariusz z województwa warmińsko-mazurskiego. Dwie nagrody dodatkowe, na które składają się pokrowce na błotnik oraz fotel, trafią do p. Roberta z Wielkopolski oraz p. Huberta z Zachodniopomorskiego.

Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim zaś, którzy wzięli udział w naszej zabawie, dziękujemy i... też gratulujemy! Teraz bowiem nasi nowi subskrybenci będą co tydzień otrzymywać pakiety cennych i świeżych informacji ze świata paliw alternatywnych, a przecież jest to wartość sama w sobie. Czyż nie?


Sprawdź! Zamów wycenę instalacji LPG do swojego samochodu


Newsletter


  • 7 tys. czytelników
  • Auta na LPG
  • Testy i relacje wideo
  • Nowości i porady

gazeo.pl
źródło: własnegazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.